Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Golf v Benešově
Adventure Golf v Benešově
"> "> "> venkovní posezení u golfu "> "> "> Jezírko s rybkami "> Adventure golf
Přidat foto
Letní sporty

Adventure Golf v Benešově

Adventrue Golf v centru Benešova zabaví malé i velké. Hřiště je umístěné v klidné části, obklopené dalšími aktivitami v podobě bowlingu a nadčasově elegantní kavárny s výhledem na golf.
Adventure golf Benešov vznikl společně s myšlenkou zrealizovat v centru Benešova klidovou zónu pro dospělé i děti, ve které by mohli relaxovat jak aktivně, tak pasivně. Vznikl tak areál Stone Park, nejprve s průchodem z hlavní tepny Benešova-Tyršovy ulice a následně i s průchodem do nové ulice Karla Nového. Pasáž Stone park tyto ulice spojuje a zároveň tak v centru města utváří klidovou zónu, ve které její návštěvníci naleznou mimo jiné i řadu obchodů.

Adventure golf Benešov je plně certifikované outdoorové hřiště v centru Benešova. Zahrát si mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny, firmy nebo spolky. Hru si můžete užít i večer, za nočního osvětlení nebo ji naopak spestřit hrou s čelovkami. Celým areálem protéká potůček, který se vlévá do krásného jezírka s rybičkami. Vodní tok je rovněž jednou z překážek, které na našem adventure golfu naleznete.

Ubytování a restaurace v okolí

Búda – vinotéka a kavárna

Búda – vinotéka a kavárna

Benešov, Středočeský kraj
Sakura’s restaurant v Benešově

Sakura’s restaurant v Benešově

Benešov, Středočeský kraj
Café Souvenir

Café Souvenir

Benešov, Středočeský kraj