Úvod > Co chcete dělat? > Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu
Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu

Na historickém náměstí Nepomuku je umístěn Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu. Ve starobylém domě najdete zrekonstruovaný hotel, pokud dostanete chuť na dobrou večeři či oběd, je zde k dispozici stylový staročeský Švejk restaurant a secesní kavárna s nabídkou české i mezinárodní kuchyně.
Hotel pro vaše pohodlí nabízí 62 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu, v kategorii *** Superior. Ve všech pokojích jsou pro vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, přípojky k internetu a vlastní sociální zařízení s vanou. Uvažujete o uspořádání vaší firemní akce v klidném prostředí? Nabídka využití společenského sálu našeho hotelu představuje ideální volbu. Sál s kapacitou 150 osob je vybaven kompletní technikou pro pořádání kongresů, školení ale i společenských akcí jako rauty, plesy a jiné společenské akce dle vašeho přání.

Interiér kavárny je inspirován dobou secese, kdy nikdo nikam nespěchal, lidé se rádi zastavili jen tak na kávu či posezení s přáteli. Atmosféru umocňují obrazy malíře Augustýna Němejce s motivy nepomuckého venkova počátku století. Kavárna je také vhodná pro pořádání rodinných setkání, oslav, svatebních hostin a podobných akcí s maximálním počtem 40 osob.

Švejk restaurant U Zeleného stromu je pilotní restaurací projektu Švejk restaurantů. Na idylku "starých dobrých časů" jako z obrázků Josefa Lady už nemusíte jen vzpomínat, v našem Švejk restaurantu, jako by se za sto let skoro nic nezměnilo. Jen plzeňské pivo už se nečepuje z dřevěných sudů a ochutnat můžete skvělé speciality nejenom české, ale také mezinárodní kuchyně. Přestože restaurace byla otevřena až v roce 2002, vše je tady skutečně jako z knih Jaroslava Haška. Pivo chutná stejně dobře jako chutnalo na počátku minulého století a svíčková se u "Švejka" připravuje podle stejných receptů jako za císaře pána.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu

náměstí Augustina Němejce 69
335 01 Nepomuk
Tel.:
+420 725 810 257
Tel.:
+420 371 580 371
Email:
info@hotelnepomuk.cz
WWW:
www.hotelnepomuk.cz
WWW:
www.svejkhotel.cz
GPS:
49,486793 13,582285
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Brdy a okolí
Město:
Nepomuk
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku

Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku

Nepomuk, Plzeňský kraj
Pivní hotel v Nepomuku

Pivní hotel v Nepomuku

Nepomuk, Plzeňský kraj
Kemp Nový rybník u Nepomuku

Kemp Nový rybník u Nepomuku

Nepomuk, Plzeňský kraj