Úvod > Co chcete dělat? > Golfové prázdninové kurzy pro děti a vícedenní kurzy pro dospělé na Drahanské vrchovině
Golfové prázdninové kurzy pro děti a vícedenní kurzy pro dospělé na Drahanské vrchovině
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Golfové prázdninové kurzy pro děti a vícedenní kurzy pro dospělé na Drahanské vrchovině

Tomáš Daul Golf Academy nabízí celou škálu vícedenních kurzů golfu pro úplné začátečníky i pro zkušené hráče, pro děti i pro dospělé. Můžete přijet jednotlivě i ve skupinkách. Nevyberete-li si v námi připravené nabídce, rádi vám připravíme kurz přímo na míru.
Třídenní golfový kurz
Je vhodný zejména pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet "co to vlastně ten golf je" anebo pro ty, kteří si chtějí zlepšit své již dříve získané golfové znalosti a dovednosti. Pokud má někdo zájem po třech dnech absolvovat zkoušku HCP 54, měl by mít již znalosti golfových pravidel a etiky z dřívějška a ani v golfové hře by neměl být úplným nováčkem.

Pětidenní golfový kurz
Ten je zejména vhodný pro všechny, kteří jsou úplní začátečníci a jejich cílem je ukončit kurz zkouškou HCP 54. Dále je tento kurz určen těm zájemcům, kteří již handicap mají, ale chtějí se ve svých golfových dovednostech intenzivně zlepšovat.

Golfové prázdniny pro děti

S více než pětiletou zkušeností a tradicí připravujeme pro vaše děti nezapomentelné golfové prázdniny na Kořenci. Základní náplní je samozřejmě golf jako takový – hra i etika, dovednosti i pravidla. Děti navíc, pod odborným dohledem, okusí něco z netradičního pojetí této a dalších her a navšíví atraktivity Moravského krasu a Boskovic.

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupa u Šrámků

Chalupa u Šrámků

Bousín, Olomoucký kraj
Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jihomoravský kraj
Mongolská jurta Žďár

Mongolská jurta Žďár

Žďár, Jihomoravský kraj
Náš mlýn

Náš mlýn

Ochoz, Olomoucký kraj