Úvod > Co chcete dělat? > Kořenec Golf & Ski Resort u Boskovic na vrcholku Drahanské vrchoviny
Kořenec Golf & Ski Resort u Boskovic na vrcholku Drahanské vrchoviny
"> "> "> "> "> korenec3.JPG "> korenec2.JPG "> "> "> "> "> "> korenec1.JPG "> "> korenec4.JPG "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Kořenec Golf & Ski Resort u Boskovic na vrcholku Drahanské vrchoviny

Chcete strávit dovolenou nebo den volna golfem v nedotčené přírodě? Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic vám nabízí hru na mistrovském 18jamkovém golfovém hřišti, tréninkové plochy a zázemí srubové klubovny s jedinečným architektonickým řešením. V zimě je zde zajištěna úprava běžkařských tratí.
Golfový areál Kořenec u Boskovic svým návštěvníkům nabízí možnost seznámit se s golfovou hrou a objevit její jedinečnost a krásu. Zázemí areálu tvoří stylová klubovna, jejímž jádrem je pravý kanadský srub. Pro začátečníky jsou připraveny služby profesionálních trenérů, tréninková zázemí a půjčovna golfových potřeb. Na každého zájemce o golf čeká individuální a přátelský přístup.

Pokročilejším golfistům je k dispozici 18jamkové hřiště, které je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny. Návštěvníky láká výjimečná poloha hřiště v nedotčené přírodě s panoramatickými výhledy do krajiny, oáza klidu s mimořádně čistým ovzduším. Na hřišti najdete dva stylové srubové altánky využívané především jako občerstvovací zastávky pro návštěvníky hřiště.

Pro zpříjemnění času mimo golfové hřiště je k dispozici hustá sít cyklostezek, pěších turistických tras, podzemní zázraky Moravského krasu, historické a kulturní památky v blízkém okolí a v neposlední řadě i přátelská atmosféra, se kterou se setká bez rozdílu začínající hráč, člen klubu či náhodný host hledající relaxaci. V golfovém areálu je dále k dispozici Golf restaurant Kořenec, hotel Pythagor***, půjčovna jízdních kol, tenisový kurt v obci.

V zimních měsících je zajištěna úprava běžkařských tratí na golfovém hřišti i v jeho okolí (celkem 55 km).

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupa u Šrámků

Chalupa u Šrámků

Bousín, Olomoucký kraj
Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jihomoravský kraj
Mongolská jurta Žďár

Mongolská jurta Žďár

Žďár, Jihomoravský kraj