!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa U Šrámků
Ubytování

Chalupa U Šrámků

Touláte se rádi na kole? Nebo raději než do zábavních parků vyrážíte s dětmi brouzdat potokem a necháte je umazat od bláta? Přijeďte k nám objevovat Drahanskou vrchovinu. Nabízíme skromné podmínky pro ubytování 2-10 osob.
Přijeďte k nám objevovat Drahanskou vrchovinu. Lidmi z Hané je nazývána Opičími horami. Zapomenutý kraj, v blízkosti Moravského krasu, je odjakživa naším domovem. Je vhodným cílem pro ty, kteří mají rádi místa s nižší počtem turistů. I tak má ale svým návštěvníkům co nabídnout. 

Nabízíme skromné podmínky pro ubytování 2 - 10 osob, se zázemím 3 ložnic (6 míst v přízemí a 4 v podkroví). K dispozici je prostorná kuchyň, koupelna, velká zahrada a menší oplocená zahrada s posezením. 

Rádi bychom vdechli nový život do místa, které bylo díky osobě dědečka místem setkávání celé rodiny a zdrojem nápadů, jak tuto malinkou obec uprostřed polí a lesů vylepšovat pro její obyvatele. 

U domu je neoplocená velká zahrada/sad. Ubytovaným hostům je plně k dispozici, včetně plodů na ovocných stromech (podle sezony a po předchozí domluvě s majitelem :-)). Za domem je uzavřený dvorek, který navazuje na hospodářskou část budovy. Tam je možné rozdělat oheň, grilovat, k dispozici je i zahradní nábytek. 

V zahradě je také možné postavit stan, pokud budete chtít udělat pobyt zajímavější pro děti. 

Chalupa je v malé vesničce Bousín, která sama o sobě má asi 120 obyvatel. Vedle domu je veřejně přístupné volejbalové hřiště, asi 50 m od domu je dětské hřiště i hospoda. A s sebou můžete vzít i domácího mazlíčka, jenom nesmí do ložnice, kde je dřevěná podlaha.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 7. 2020
23.7.
24.7.
Keltská noc 2021 v Plumlově

Keltská noc 2021 v Plumlově

Plumlov, Střední Morava a Jeseníky
7.11.
8.11.
Výlov rybníka Olšovec

Výlov rybníka Olšovec

Jedovnice, Jižní Morava
1.1.
Novoroční výstup na Velký Kosíř na Prostějovsku

Novoroční výstup na Velký Kosíř na Prostějovsku

Slatinky, Střední Morava a Jeseníky
25.9.
26.9.
Husí slavnosti v Boskovicích 2021

Husí slavnosti v Boskovicích 2021

Boskovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Turistická ubytovna městyse Drahany

Turistická ubytovna městyse Drahany

Drahany, Střední Morava a Jeseníky
Camping Žralok Plumlov

Camping Žralok Plumlov

Plumlov, Střední Morava a Jeseníky
Pension Mánes Čechy pod Kosířem

Pension Mánes Čechy pod Kosířem

Čechy pod Kosířem, Střední Morava a Jeseníky