Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa u Šrámků
Ubytování

Chalupa u Šrámků

Ubytujte se ve skromné rodinné chalupě s opravdu velkou zahradou a deset minut od lesa. Vejde se k nám až 10 lidí a klidně i pes nebo kočka.
Představte si, že můžete nechat děti si volně hrát na zahradě nebo si zaběhnout na hřiště. A když bude čas jít domů, tak na ně z oken chalupy prostě zavoláte.

Najdete nás přesně na půl cesty mezi Brnem a Olomoucí. V malé vesničce Bousín. Jsme na návsi, ale taky zároveň na okraji vesnice. Z naší chalupy můžete objevovat Moravský kras, stejně jako Hanou a střední Moravu.

Oblečte se do výletnického, do batohu sbalte svačinu a vyrazte objevovat okolní přírodu. Vydejte se do blízkého lesa, kterému místní říkají Maršín. Nebo popojeďte kousek dál k meteorologickému radaru Skalky, a obdivujte tajemnou hlubinu starých bukových lesů.

Rádi objevujete a ochutnáváte? Poradíme vám, kde si koupit máslo, čerstvý chleba z pekárny nebo kam si zajít na oběd. Nebo kde koupit nejvíc omakovanou buchtu. Dokonce máme i pár překvapivých tipů na dobré kafe.
A pokud vyrazíte do místní hospody na pivo, nezapomeňte pozdravit: „Dobré deň“. A nastražte uši, místní totiž udržují horácké nářečí.
 

Provozovatel

RNDr. Dáša Zouharová

Bousín 1
798 61 Bousín
Tel.:
+420 736 218 235
Email:
chalupausramku@ch...
WWW:
https://chalupaus...
GPS:
49,454628 16,889430
 
 

Vstupné

Cena: 3 500 Kč

Poznámka:Cena se odvíjí podle množství pokojů, které obsadíte.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Turistická ubytovna městyse Drahany

Turistická ubytovna městyse Drahany

Drahany, Olomoucký kraj
Camping Žralok Plumlov

Camping Žralok Plumlov

Plumlov, Olomoucký kraj
Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jihomoravský kraj