!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Baldovec - centrum zábavy v Moravském krasu
Ubytování

Baldovec - centrum zábavy v Moravském krasu

Rekreační středisko Baldovec nabízí vše pro vaši dovolenou, prázdniny či firemní akci v srdci přírody. Ubytování je možné po celý rok.
Rekreační centrum Baldovec najdete na území Moravského krasu, kousek od propasti Macocha. Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. Ubytovat se zde můžete ve dvou až šestilůžkových chatách se sociálním zařízením a kuchyňkou i bez. Pokud jste majiteli karavanu, kamperu či jen stanu a rádi trávíte čas ve svém, pak zde můžete zůstat taky.

Vedle komfortního ubytování si můžete užít relaxaci ve vodním světě s whirlpoolem nebo posezení v solné jeskyni. Milovníky aktivní dovolené jistě zaujme nabídka sportovních aktivit včetně paintballu nebo adrenalinové centrum a venkovní bazén.

Co nabízí okolí? Punkevní jeskyně, zámek Rájec na Svitavou, zámek a zřícenina hradu v Boskovicích, zámek Lysice, železářská huť Františka, hrad Svojanov, Křtiny, města Prostějov, Kroměříž či Brno a mnoho dalšího.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 2. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jižní Morava
Turistická ubytovna městyse Drahany

Turistická ubytovna městyse Drahany

Drahany, Střední Morava a Jeseníky
Chalupa U Šrámků

Chalupa U Šrámků

Bousín, Střední Morava a Jeseníky