Úvod > Co chcete dělat? > FB vinařství z Dubňan
Zážitky

FB vinařství z Dubňan

FB vinařství je malá vinařská firma, která dbá na tradiční pěstování a poctivou péči révy vinné ve vinici a následně nemalý um ve výrobě vína na to, aby zakazníci ocenili víno v jeho poctivé, plné a ovocné chuti. Nabízíme ochutnávku moravských vín s prodejem, dále pořádání oslav i ubytování.
Upřednostňujeme klasické, přírodní a technologické procesy zpracování hroznů, kvašení a dozrávání vín. Hlavním sortimentem jsou zemská vína z vlastních mladých vinic v pestré škále odrůd bílých a červených vín, pěstovaných na jižních svazích prosluněné vinařské oblasti "Pod Dubňansků horů".

Součástí naší vinice a sklípku s posezením je i malý skanzen historických zemědělských strojů. Jsou zde zastoupeny stroje a nářadí všemožných odvětví zemědělské historie, od mlátičky obilí z počátku 20. století, přes secí stroj z též doby až po tzv. "žebřiňák". Dále se zde nachazí dřevěný kypřící pluh z konce 19. století s tehdejším kovovým okutím a mnoho dalších zajímavých nástrojů a pomůcek v zemědělství.

Další součástí vinařství je letní venkovní posezení, které se nachází ve vinařské oblasti  "Pod Dubňansků horů" v klidné a nerušené části tamní vinařské oblasti a v okolí zdejších vinohradů a sklípků, ideální k pořádání oslav, srazů a různých akcí. Nabízíme 50 míst k sezenní pod střechou (možnost navýšení míst po domluvě) a možnost grilování. Ubytování pro pořadatele akce je zajištěno (4 lůžka). Dále je zde plocha vhodná pro stany, po domluvě i možnost přistýlek. Pro milovníky sportovních aktivit se dokončuje travnaté hřiště na míčové sporty. Parkoviště či úschova kol jsou zajistěny.

Provozovatel

FB vinařství Dubňany, Blaha Bohdan

Nádražní 1544
696 03 Dubňany
Tel.:
+420 728 356 526
Email:
fbvinarstvi@sezna...
WWW:
www.fbvinarstvi.w...
GPS:
48,918145 17,082943
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Slovácko
Město:
Dubňany
 

Vstupné

Poznámka:Cena pronájmu posezení: - do 20 osob - 1000 Kč / událost - do 30 osob - 1500 Kč / událost - nad 30 osob - 2000 Kč / událost Pozn.: Při současném odběru vína bude cena upravena dle dohody. Ubytovaní mimo pronájem posezení je možné, vše po domluvě..

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
Koupaliště Dubňany

Koupaliště Dubňany

Dubňany, Jihomoravský kraj
Kamenná brána Dubňany

Kamenná brána Dubňany

Dubňany, Jihomoravský kraj
Mutěnické rybníky

Mutěnické rybníky

Mutěnice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí