!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Divoká vařečka – kulinářské studio v Brně
foto-H4IT63D7FF.JPG
"> foto-H4IT63D7FF.JPG "> foto-J7K5IJ40M3.JPG "> foto-W7IMX8J853.JPG "> foto-FCO219283M.JPG "> "> "> foto-32122G0X69.JPG "> foto-5EB359BX80.JPG "> foto-2B7UW516UD.JPG "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Divoká vařečka – kulinářské studio v Brně

Myšlenka otevření kulinářského studia v Brně se zrodila během roku 2008. Od myšlenky to byl už jenom krůček k samotné realizaci projektu. Hlavním cílem je zábavnou a nenásilnou formou učit uvařit chutné a zdravé pokrmy.
Komu z nás se na tváři nerozzáří "rohlík" od ucha k uchu, když v pekárně koupí opravdu čerstvý a křupavoučký chlebík? Dopřejte si tento luxus, kdykoliv se vám jen zamane! Naučíme vás, jak na to, aby vaše domácí rohlíčky byly "obvzláště vypečené".

Jako první ze série Čtvero ročních období přichází téma Podzimní menu se spoustou skvělých sezónních surovin od společnosti Sklizeno. Pro mnohé z nás je původ a kvalita potravin velice důležitá, nejinak je tomu i v prodejnách Sklizeno které nabízí kvalitní suroviny od moravských a českých farmářů.

Bylo vždy vaším snem, rolovat sushi jako pravý japonský mistr kuchař? Ukážeme vám, jak snadné to je. Věděli jste, že je sushi zdravé?! Kolik podob lahůdek se skrývá pod jedním pojmem?

Omáčky jsou jedním z hlavních pilířů nejedné světové kuchyně a dobrou gastronomii si bez zvládnutí problematiky přípravy omáček nelze představit. Na tomto kurzu se naučíte poctivé přípravě těch nejzákladnějších omáček které jsou odrazovým můstkem ke zdárnému zvládnutí tohoto tématu.

Zdravé a spokojené dítě je sen každého rodiče. Výživa dětí patří k snad nejdiskutovanějším tématům dnešní výživy. To proto, že jsou nutriční požadavky dětí zcela specifické a rodič by měl znát několik důležitých zásad, které by při výživě svého potomka neměl opomenout.

Na trhu jsou k dostání potraviny, které sice vyhovují zásadám zdravého jídelníčku, ale málokdo si s nimi v kuchyni umí správně poradit. Natožpak je vhodně upravit právě pro děti! Co připravit, aby to dětem chutnalo a zároveň to bylo zdravé? Jak pokrmy upravovat, co dětem ke snídani, co dětem dávat do školy na svačinu, jak by měl vypadat oběd ve školní jídelně? Tak na tyto otázky dostanete během kurzu odpověď.

Na kurzu je přítomen Nutriční poradce – specialista na výživu dětí společnosti NutriAcademy,s.r.o. která tento speciální kurz zaštiťuje a mnoho dalších neméně zajímavých.

Co vás ještě čeká:
  • studené občerstvení formou rautu
  • pro každého účastníka je nachystán certifikát o absolvování kurzu
  • pro účastníky je zdarma k dispozici občerstvení (káva, čaj, voda, džus, víno, pivo)
Zobrazit více