!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a pizzerie La Strada v Brně
Gurmánská turistika

Restaurace a pizzerie La Strada v Brně

La Strada je nevšední restaurace a pizzerie směřující k italské kuchyni a s tím pochopitelně spojenou pizzou, na své si však přijdou i milovníci steaků, ryb, pokrmů z vepřového, hovězího a kuřecího masa, čerstvých salátů a dezertů.
Doménou restaurace La Strada je příprava pokrmů z kvalitních surovin a jejich servírování zákazníkům dle předepsaných gastronomických zvyklostí. Ke zdejším lahodným pokrmům zde dostanete i originální domácí pečivo. K oblíbeným lahůdkám patří největší pizza v Brně 55 cm, lze si objednat i průměr 35 cm.

Restaurace se nachází v blízkosti centra města. Kromě bohaté nabídky pizz nabízí italskou, mezinárodní a českou kuchyni, exklusivní moravská vína i vybraná zahraniční vína. Z piv je zde k dostání točený Hoegaarden, Stella Artois a Staropramen. Najdete zde moderní klimatizované prostředí, velkoformátová televize a wi-fi free zone.

Interiér restaurace byl navržen architektonickou kanceláří Raw-Rusín & Wahla, realizace uskutečněna pod taktovkou a dozorem neoblomných a zarputilých architektů tohoto ateliéru – pánů Mutinou a Tesárkem.
Zobrazit více