Úvod > Co chcete dělat? > Café-bar Notabene experiences v Praze na Výtoni
Gurmánská turistika

Café-bar Notabene experiences v Praze na Výtoni

Kavárna Notabene experiences je místo, kde si můžete dát skvělou kávu a ochutnat sladké či slané, tradiční i netradiční dobroty za rozumnou cenu v příjemném prostředí. K dobré pohodě zde navíc přispívají výstavy fotografií či výtvarného umění.
Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad kávou, či dobrým vínkem. V Café-baru Notabene se budete cítit jako v bavlnce. Příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální usměvavý personál, to vše dopomůže k vaší stoprocentní spokojenosti, ať už se sem vydáte na snídani nebo k večeru na obchodní schůzku. Samozřejmostí je zde také wi-fi připojení zdarma.

Vychutnat si zde můžete dvacet druhů kávy, horkou čokoládu, bombardino nebo si vybrat ze široké nabídky horkých džusů. Nechybí zde ani velké spektrum studených nápojů – piva, vína, alko i nealko nápojů či mléčkých šejků. Z drobných pokrmů byste si neměli nechat ujít zapékané sendviče, saláty, sladké i slané palačinky či zmrzlinové poháry.

V prostoru kavárny je pořád na co se dívat – najdete zde dlouhodobé i krátkodobé výstavy výtvarného umění i fotografií. Některé z uměleckých děl si můžete v případě zájmu také zakoupit.
Zobrazit více