!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Kizomba s Vitorem Mendesem v Art Centru Botič

Kizomba s Vitorem Mendesem v Art Centru Botič

Zážitky
Chcete se naučit Kizombu? Dáváte přednost individuálnímu přístupu? Pak neváhejte a přijďte na soukromé lekce s Vitorem Mendesem do Art Centra Botič.
Chcete se naučit Kizombu? Připravujete se festival nebo taneční akci? Chcete se blýsknout na tanečním parketu nebo se jen zlepšit v Kizombě? Dáváte přednost individuálnímu přístupu? V Praze se tento tanec můžete učit pod vedením zkušeného instruktora, tanečníka a choreografa Vitora Mendese, pocházejícího z Portugalska.

Soukromá lekce je nejefektivnější způsob, jak rychle přejít na další taneční úroveň, naučit se nový taneční styl nebo s tancem začít. Na lekcích se budete věnovat nejen základním a pokročilým tanečním krokům a figurám, ale také technice, dynamice tance, muzikálnosti a vyjádření hudby. Kurzy jsou vedeny v anglickém a českém jazyce.

Novinkou jsou soukromé lekce pouze pro pány - Men Styling & Footwork, na všech úrovních. Zlepšete si techniku, svůj vlastní styl a muzikálnost! Bude vám věnována maximální pozornost.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí