!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bowlingové centrum Strašnice
Zážitky

Bowlingové centrum Strašnice

Xbowling Praha Strašnice je zrekonstruované bowlingové centrum. Disponuje 6 profi drahami Brunswick, které jsou všechny opatřeny dětskými mantinely. Nachází se 10 min z centra Prahy – Metro A stanice Strašnická. Součástí bowlingu je plně zásobený bar, restaurace a také salónek.
Prostory bowlingu a přilehlé retro restaurace utvářejí příjemnou domácí atmosféru, a proto jsou vhodné k uspořádání firemních večírků, rodinných oslav, třídních srazů nebo narozenin včetně oblíbených dětských párty. Veškeré akce vám tu připraví na klíč, a to včetně občerstvení – rautu a dalších aktivit.

Co zde najdete?
  • milou a proškolenou obsluhu, která se postará o maximální komfort při Vaší hře
  • šest zmodernizovaných drah Brunswick na té nejvyšší technické úrovni
  • sportovní mazačku na přípravu drah, který zajistí maximální spokojenost jak amatérům, tak hráčům lig a turnajů

Hráčům Amatérské Bowlingové Ligy je poskytnuta 20% sleva.

Xbowling Strašnice disponuje plně zásobeným barem, pro milovníky piva nabízí 4 druhy točených piv a další dvě k tomu lahvové. Pokud si raději vychutnáte skleničku vína, v nabídce zd emají oblíbenou českou značku Lechovice. Zdejší specialitou jsou skvělé domácí limonády, na které se nepoužívají žádné sirupy, ale pouze ovoce. Pokud bude chuť na něco ostřejšího určitě si vyberete z velkého množství alkoholu, zvláště nabídka rumů z mnoha koutů světa je velice populární.
Zobrazit více