!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Jizera - bowling a víceúčelové hřiště v Malé Skále
Hotel Jizera - bowling a víceúčelové hřiště v Malé Skále
"> "> "> "> SAM_0260.JPG "> SAM_0203.JPG "> SAM_0262.JPG "> SAM_0291.JPG
+ Přidat foto
Zážitky

Hotel Jizera - bowling a víceúčelové hřiště v Malé Skále

Využití volného času nejen za ošklivého počasí a strávení volných chvil společenskou hrou nebo aktivním sportem.
Pravidla jsou jasně dána a bowlingovou hru zvládají i ti nejmenší. Náš hotel vám nabízí dvě bowlingové dráhy přímo v areálu. Nic vám tedy nebrání přijít si zahrát právě k nám do Malé Skály, Perly Českého ráje.

Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát fotbal, tenis, nohejbal a volejbal nejen v létě, ale pro nadšené sportovce je připraveno i v zimních měsících. 

Hotelová restaurace vám nabídne klasickou kuchyni i jídla dle Vašeho přání. Pokud máte zájem si něco objednat, podívejte se na jídelníček. Otvírací doba je od 11- 22 hodin. V restauraci točíme pivo z pivovaru Svijany. 

Ubytování je možné v patnácti dvou až šestilůžkových hotelových ** pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále nabízíme ubytování v dvanácti jedno až šestilůžkových pokojích depandance (hostel - ubytovna). U tohoto typu ubytování je sociální zařízení na chodbách, palandy - dvoupatrové postele. Ubytovaní hosté mohou využít také bazén s čistou průzračnou vodou.
 

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí