!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Užijte si adrenalin i zábavu v centru Malé Skály - půjčovna horských kol, horolezectví, lukostřelba, kanoistika
Užijte si adrenalin i zábavu v centru Malé Skály - půjčovna horských kol, horolezectví, lukostřelba,
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Užijte si adrenalin i zábavu v centru Malé Skály - půjčovna horských kol, horolezectví, lukostřelba, kanoistika

Chcete strávit svůj volný čas v Českém ráji aktivně, vyzkoušet něco nového, zažít trochu adrenalinu? Užijte si aktivní dovolenou v srdci Českého ráje - zázemí pro ni najdete v Penzionu Neco na Malé Skále.
Již více než 15 let připravujeme outdoorové programy pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme vám možnost zapůjčení horských kol a organizované výlety s instruktorem.

Můžete otestovat vlastní schopnosti při zdolávání okolních skalních terénů, vyzkoušet střelbu z luku, sjetí Jizery na kanoi či raftu a mnoho dalšího. Ideální základnou pro všechny tyto aktivity vám bude Penzion Neco v centru Malé Skály jehož jsme provozovateli. Zárukou kvality nabízených služeb náš tým s mnohaletou zkušeností v oboru.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí