Úvod > Co chcete dělat? > Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Beroun Golf Club

Špičkový a luxusní golfový resort vznikl v Berouně v bývalém vojenské areálu Na Veselé. Užijte si nové 18jamkové hřiště s plochou 85 hektarů! V areálu se nachází wellness centrum (sauna, jacuzzi, fitness, masáže), restaurace s terasou a 7 dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány s jacuzzi.

Ze stráně nad řekou se otevírají výhledy na brdské hřebeny i na královské město Beroun. Lesy, které ohraničují celý areál, a vodní nádrže podél širokých alejí dávají zapomenout na skutečnost, že za pouhých 10 minut lze dojet do Prahy.
 
18jamkové hřiště s plochou 85 hektarů se 70 pískovými překážkami (bunkery), čtyřmi umělými jezery o celkové ploše 3,5 hektaru a typickým prvkem v podobě velkého dvojgreenu, kde končí cesty jamek sedm a deset. Hřiště prověří profesionálního hráče nebo amatéra s nízkým hendikepem, ale přinese radost i rekreačnímu nebo začínajícímu hráči. Obzvláště ženy ocení umístění svých odpališť, které umožňuje dostat se elegantně první ranou na fervej i na těch nejtěžších jamkách.

Zázemí resortu tvoří rozsáhlý klubový dům s rodinnou restaurací, klubem (bez přístupu dětí), hotelem (7 dvoulůžkových pokojů, 2 pokoje De Luxe s vlastní vířivkou), wellness (2 vířivky, sauna, masérna, fitness, venkovní bazén). V klubovém domě je také konferenční sál pro 60 osob a exkluzivní Executive Club pro soukromá jednání nebo uzavřenou společnost.
 

Zobrazit více

Provozovatel

Beroun Golf Club

Na Veselé 909
266 01 Beroun
Tel.:
+420 313 101 090
Email:
recepce@golfberou...
WWW:
www.golfberoun.cz
GPS:
49,977801 14,086340
 
 

Vstupné

Cena: 2 000 Kč

Poznámka:

Green fee 18/9 jamek 2000/1500 Kč.

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Berounský medvěd znovu ožil

Berounský medvěd znovu ožil

Beroun, Středočeský kraj
Cafe Crêperie Strakatý Králík

Cafe Crêperie Strakatý Králík

Beroun, Středočeský kraj
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Středočeský kraj
Black Dog

Black Dog

Beroun, Středočeský kraj