!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Czech Ladies Open 2021
Czech Ladies Open 2021
"> "> Atmosféra turnaje "> Klára Spilková "> Vítězka ročníku 2020 Emily Kristine Pedersen "> TCLO 2020
25.6.
27.6.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Czech Ladies Open 2021

Kdy 25. červen 2021 – 27. červen 2021
Pokud současná zvláštní situace dovolí, významnou golfovou událostí roku na českých hřištích se stane Tipsport Czech Ladies Open 2021 od 25. do 27. června.
Po loňské premiéře turnaj opět zavítá do Beroun Golf Clubu a bude součástí až neuvěřitelně nabité turnajové listiny Ladies European Tour 2021, která zavítá na 4 světadíly.

Tipsport Czech Ladies Open 2021 bude posledním turnajem evropské dámské elity, odkud se budou moci hráčky kvalifikovat na olympijské hry v Tokiu a zároveň bude i nominačním turnajem na podzimní Solheim Cup. Je zároveň naplánován do úvodní části „23týdenního evropského turné“ a toto vše zajišťuje nejlepší možnou hráčskou účast. O finanční prémie ve výši 5 200 000 Kč bude bojovat 132 hráček z 25 zemí celého světa.

Můžeme s určitostí předpokládat start obou předchozích vítězek Tipsport Czech Ladies Open, Carly Booth ze Skotska a Emily Kristine Pedersen z Dánska. Další silné zastoupení by měly představovat mj. vítězky turnajů LET Annabel Dimmock, Florentyna Parker, Hannah Burke nebo Amy Boulden. Do Česka by se také měly vrátit loňské medailistky našeho turnaje, Christine Wolf z Rakouska a Saana Nuutinen z Finska, a stejně tak i sympatická a úspěšná Švédka Julia Engström.

Českou reprezentaci by mělo tvořit až deset hráček a z toho polovina nejlepších amatérek, které při loňském ročníku potvrdily svoji výbornou výkonnost i postavení na světovém amatérském žebříčku WAGR, když pět z nich prošlo cutem do finálového kola.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 3. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Berounský medvěd znovu ožil

Berounský medvěd znovu ožil

Beroun, Střední Čechy
Cafe Crêperie Strakatý Králík

Cafe Crêperie Strakatý Králík

Beroun, Střední Čechy
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Střední Čechy
Black Dog

Black Dog

Beroun, Střední Čechy