Úvod > Co chcete dělat? > Aquapark Uhřice
Lázně a wellness

Aquapark Uhřice

Aquapark v Uhřicích je to pravé místo, kde trávit s rodinou nebo přáteli horké letní dny! V areálu najdete plavecký bazén s dráhou pro kondiční plavání, dětské brouzdaliště, tobogan, dvě skluzavky, masážní lavice, trysky a lůžka, chrliče, vodní clonu i hřiště na volejbal
Aquapark vás překvapí svojí příjemnou atmosférou a příznivými cenami vstupného. A navíc, nemusíte se zde obávat dlouhých front a toho, že se na koupališti nebudete mít kde „usadit“. Čeká zde na vás plavecký bazén s dráhou, dětské brouzdaliště, tobogan, skluzavky, masážní lavice, trysky a lůžka, chrliče, vodní clona a hřiště na volejbal.

V areálu se rovněž nachází občerstvení, kde si lze dopřát vychlazené pivo či zakousnout něco dobrého, jako pamlsek doporučujeme například smažený obalovaný špíz.

Aquapark je otevřen od druhé poloviny června a v době letních prázdnin denně od 10:00-20:00 hod. Pokud budete mít i po koupání stále dostatek energie, zvažte návštěvu místního sportovního areálu (hřiště na volejbal, minigolf s devíti jamkami, ruské kuželky, ping pong).
Ski areál Uhřice

Ski areál Uhřice

Uhřice, Jihomoravský kraj
Židovský hřbitov v Dambořicích

Židovský hřbitov v Dambořicích

Dambořice, Jihomoravský kraj
Muzeum obce Dambořice

Muzeum obce Dambořice

Dambořice, Jihomoravský kraj
Prameny ve Zdravé vodě – Žarošice

Prameny ve Zdravé vodě – Žarošice

Žarošice, Jihomoravský kraj