Úvod > Co chcete dělat? > Windsurfing na Nových Mlýnech
Letní sporty

Windsurfing na Nových Mlýnech

Chcete si užít léto na maximum? Poznat nový atraktivní sport? Spoustu nových přátel? Užít si aktivní dovolenou? Adrenalin? Zkuste nejlepší sport léta – windsurfing. Nabídneme Vám výuku windsurfingu, přesně podle vašich požadavků. Od zapůjčení kompletu na jednu hodinu, dle pokročilosti klienta až po intenzivní týdenní kurzy.

Na každého jednotlivého účastníka připadá jeden surf, neopren, vesta a trapéz. Každý rok nakupujeme třetinu zcela nového top vybavení, které jinde nenajdete. Pod vedením našeho stabilního teamu zkušených instruktorů s licencí si na své přijdou jak naprostí začátečníci, tak i pokročilí jezdci a windsurfing vás bude bavit.

V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici beachvoleyballové kurty, minigolf, tenis, trampolíny, oblíbená surfařská hospůdka a nekonečné množství nápadů na výlety po okolí. Oblíbené turistické destinace jako Lednice, Valtice, Mikulov či Dolní Věstonice s pestrou paletou architektonických i kulturních památek není nutno představovat.

Léto, slunce, vítr, vinné sklípky, spousta sportu, zábavy a nevšedních zážitků s partou nových přátel od rána do rána, sedm dní v týdnu. To vše a ještě mnohem víc nabízíme za bezkonkurenčně nízké ceny v nejromantičtějším zákoutí Moravy pod Pavlovskými vrchy zalitými sluncem.

 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion sv. Anny v Pasohlávkách

Penzion sv. Anny v Pasohlávkách

Pasohlávky, Jihomoravský kraj
Penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí

Penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí

Brod nad Dyjí, Jihomoravský kraj