Úvod > Co chcete dělat? > Aquaklub Želvička
Letní sporty

Aquaklub Želvička

Aquaklub Želvička nabízí volnočasové aktivity v oblasti sportu – kurzy, individuální výuku i rekondiční a relaxační pobyty, nejen v Praze, ale i na dalších místech České republiky.
Výuka plavání dětí od 3 let a dospělých. S vedením lekcí od neplavců až po kondiční trénink máme bohaté zkušenosti. Kurzy, individuální výuka, dovolené pro rodiny s dětmi. Výuka může probíhat také v angličtině a němčině

Aqua aerobik, aqua dance, funky aqua a další – kurzy, akce, dovolené a individuální lekce také ve vašem domácím bazénu. Nordic walking, kondiční cvičení a další venkovní aktivity vhodné ke zvyšování kondice, snižování nadváhy nebo jen pro váš dobrý pocit. Spolupracujeme s odbornou výživovou poradnou. Těhotenské a zdravotní cvičení, cvičení s pomůckami, cvičení pro děti. Pro váš kolektiv můžeme uspořádat akci či pobyt na míru podle vašich představ. Chcete-li oslavit narozeniny vašich dětí netradičně, zajistíme vám například soutěže nebo cvičení v bazénu nebo jinou sportovní nebo divadelní aktivitu.