!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pivní lázně Bernard Praha
Lázně a wellness

Pivní lázně Bernard Praha

Léčivá a relaxační koupel pro 2 osoby v lázni s pivními extrakty spojená s neomezenou konzumací piva a nasledným odpočinkem na vyhřívaném lůžku.
Pivní lázně patří k jednomu z neoblíbenějších druhů lázní již od středověku. Jedná se o velmi starou a unikátní lázeňskou terapii, kde jsou využívány pouze přírodní suroviny ve formě chmele, sladu a dalších přírodních látek, které se používají při výrobě piva a formou koupelí v pivních lázních působí blahodárně na vaše tělo.

Relaxační procedury v pivních lázních Bernard Praha jsou rozděleny do několika částí, z nichž první je koupel v pivní lázni v originální velké vaně určené pro 2 osoby, spojená s neomezenou konzumací piva Bernard při proceduře a druhá část je relaxační – odpočinková. Obě části trvají dohromady cca 1 hodinu. Právě tato kombinace dodá energii a zdraví celému vašemu tělu.  

Pivo Bernard®, které je dodáváno do našich pivních lázní je vyráběno tradičním způsobem z nejkvalitnější odrůdy českého chmele. Pivo není pasterizováno, proto si zachovává kvalitu, chuť i vůni.

Aby vám pocit ze „znovuzrození“ zůstal co nejdéle, nedoporučujeme osprchovat se dříve než za dvanáct hodin. Pokud netrpíte právě kožními nemocemi, stačí si proceduru zopakovat za měsíc. V případě, že trpíte kožními nemocemi, lze proceduru opakovat i častěji. Každý účastník dostane po proceduře originální lahev Bernard s historickým uzávěrem a certifikát o absolvování s podrobným popisem procedury.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Red Salon

Red Salon

Praha 1, Praha
Restaurace Mincovna

Restaurace Mincovna

Praha 1, Praha