Úvod > Co chcete dělat? > Aktivity Park v Aquaparku Olomouc
Zážitky

Aktivity Park v Aquaparku Olomouc

Aktivity park je lanový park umístěný v části letního areálu Aquaparku se vstupem z parkoviště. Obsahuje 3D bludiště a vzduchové trampolíny 14x10 m a 6x6m. Součástí parku je také kiosek s občerstvením a WC.
V letním období je možné návštěvu spojit s koupáním v letním aquaparku. Svou dostupností je atraktivním místem pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

Aktivity vstupné je určeno pro všechny, kteří chtějí v letním areálu aktivně strávit 2 hodiny volného času, ať už plaváním, lezením nebo skákáním.

Zároveň je možné Aktivity Park využít zdarma v rámci vstupného do vnitřního areálu aquaparku nebo letního aquaparku.
 

Co je 3D bludiště?

3D bludiště se skládá z daného množství pochozích lávek zavěšených mezi ocelovými sloupy. Na každém sloupu je umístěný přestupový domeček. Lávky mají podobu spletitých lanových překážek a jsou umístěny ve třech patrech nad sebou. Jednotlivá patra jsou na několika místech vzájemně propojena propadly. Konstrukce se sestává ze tří tras členěných podle náročnosti překážek. Překážky jsou tvořeny pochozími dřevěnými lávkami, na nichž jsou umístěny rozmanité lanové překážky.

Bludiště nemá určený směr pohybu, děti se v něm mohou pohybovat dle svého uvážení. Všechny lávky jsou ze všech stran chráněny proti pádu dětí ochrannými sítěmi, a proto atrakce nevyžaduje žádné další jištění účastníků. 3D bludiště je přístupné dětem od 3 let. Děti od 3 do 6 let mají povolený vstup pouze v přímém doprovodu dospělé osoby. Součástí dalších fází dokumentace musí být provozní řád vymezující užívání 3D bludiště. Děti bez doprovodu mohou vstoupit jestliže jim je více než 12 let a musí mít u sebe průkaz pojištěnce.
 

Vzduchové trampolíny

Vzduchové trampolíny znamenají zdravou a tělu prospěšnou zábavu pro každého! Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez rozdílu veku. Skákáním na trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá k udržení stabilní hmotnosti.
 
  • Trampolíny jsou určeny pro „děti“ od 3 do 99 let.
  • Baby trampolína (6x6 m) určená pro děti do 5 let
  • Velká trampolína (14x10 m) určená pro děti od 5 let

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Ollies v Olomouci a Ostravě

Cukrárna Ollies v Olomouci a Ostravě

Olomouc, Olomoucký kraj
Hesperia Hotel Olomouc

Hesperia Hotel Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Grill Pub Pod Lipami

Grill Pub Pod Lipami

Olomouc, Olomoucký kraj
Comfort Hotel Olomouc Centre

Comfort Hotel Olomouc Centre

Olomouc, Olomoucký kraj