Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Flora v Olomouci
Ubytování

Hotel Flora v Olomouci

Pouhých 7 minut chůze do historického centra města a výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou jsou důvody, proč je desítky let hotel Flora tradičně nejvyhledávanějším hotelem v Olomouci.
Díky své lokalitě poskytuje hotel Flora klidné a příjemné ubytování v blízkosti centra Olomouce i komerční zóny Šantovka a Univerzity Palackého ve 165 pokojích v pěti kategoriích a dvou bezbariérových pokojích.
 
Pokoje ve vyšších patrech s výhledem na historické panorama a terasa 10. patra salonku Slunečnice skýtají dechberoucí a současně nejkrásnější výhled na město Olomouc a jeho blízké okolí. Hotel nabízí plně vybavené kongresové prostory a zajištění komplexních kongresových a cateringových služeb. Je vyhledávaným místem pro setkání a MICE business.
 
Všechny prostory hotelu jsou pokryty wi-fi 24 hodin, 7 dnů v týdnu. U hotelu se nachází bezpečné parkoviště pro 130 osobních aut a autobusy a také garáže. V hotelu Flora si můžete vychutnat masáže, zábaly, relaxaci a řadu procedur Wellness centra. Je zde také hotelový bazén, finská sauna, whirlpool a solární louka.
 

Proměna Hotelu Flora v nejmodernější ubytovací zařízení

Hotel Flora býval nejznámějším olomouckým hotelem, který sloužil řadu let beze změny. Nový život mu vdechla až rekonstrukce, která začala v roce 2021. Celý objekt prochází proměnou v moderní ubytovací zařízení, které nabízí i kongresové sály. Proměnou postupně prochází také okolí hotelu, kam se vrátily květinové záhony, nově tu jsou i parkovací místa pro elektromobily.
Zobrazit více

Provozovatel

Central Park Flora s.r.o.

Krapkova 439/34
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 585 422 200
Tel.:
+420 724 030 428
Email:
hotelflora@hotelf...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelflora.cz
GPS:
49,591122 17,243465
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Central Park Flora v Olomouci

Hotel Central Park Flora v Olomouci

Olomouc, Olomoucký kraj
Ubytování ve Sladovna Apartments

Ubytování ve Sladovna Apartments

Olomouc, Olomoucký kraj
Restaurace Drápal

Restaurace Drápal

Olomouc, Olomoucký kraj