!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Afro-Fitness s Vitorem Mendesem v Praze

Afro-Fitness s Vitorem Mendesem v Praze

Životní styl
Nenechte si ujít jedinečné spojení moderního i tradičního afrického tance a fitness plné energie a zábavy! Afro-Fitness lekce vede Vitor Mendesa, portugalský instruktor, tanečník a choreograf.
Afro-Fitness je nový zábavný styl cvičení s využitím tradiční i moderní africké taneční techniky. Zlepšuje kondici, flexibilitu a kardiovaskulární soustavu, posiluje a formuje celé tělo, napomáhá snižování hmotnosti. Cvičení je vhodné pro maminky s dětmi, hlídání zajištěno.

Cvičení lze snadno sledovat a přináší i spoustu legrace. Je ideální i pro zájemce o africkou kulturu, pro ty, kdo chtějí získat kondici a zkusit něco nového. Afro-Fitness je vhodný již pro děti od 5let.

Cvičení probíhají každý týden od září do prosince a od ledna do června, každé úterý od 20:00 do 21:00 hodin v Dancers Clubu (Koněvova 19, Praha 3) a každý čtvrtek od 10:00 do 11:00h v Art Centru Botič (Vyšehradská 6, Praha 2). Na lekce je vhodné se včas zaregistrovat z důvodu omezené kapacity.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí