!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Rent Centrum - půjčovna Vestec
Adventure Rent Centrum - půjčovna Vestec
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Adventure Rent Centrum - půjčovna Vestec

Půjčte si obytné auto 365 dnů v roce nebo auto-stan či HOBIE Kajak. Pomůžeme a poradíme vám, kudy a kam. Jsme specialisté na zimní caravaning včetně poradenství – Autokaravan Ski Adventure.
Neváhejte a splňte si svůj sen o dovolené s obytným autem 365 dnů v roce nebo půjčeným auto-stanem. V létě či v zimě si můžete rezervovat náš obytný vůz nebo využijte speciální nabídku Autokaravan Ski Adventure. Nejnovější nabídka Adventure rent je pozvánkou k prožití lyžařské expedice v obytném autě. Cestování na vodě vám velmi zpříjemní Hobie kajak s revolučním pohonem Mirage Drive (8-12 km/hod).

Novinka: ARCTICPARK - Karavan park Křížov u hradu Sovince. Celoroční parkovací stání pro 20 karavanů (bydlíků) včetně všech obvyklých přípojek a možnosti likvidace odpadů, moderní sprchy a toalety. Zázemí unikátního Arctického parku pro aktivní, ale i pasivní odpočinek a občerstvení přímo u parkoviště. U nás máte možnost vyzkoušet si i podstatně starší způsoby dopravy a ubytování.


Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Mlékomat v Jesenici u Prahy

Mlékomat v Jesenici u Prahy

Zlatníky-Hodkovice, Střední Čechy
Restaurace Hliněná bašta v Průhonicích

Restaurace Hliněná bašta v Průhonicích

Průhonice, Střední Čechy
Restaurace Pod Zámkem v Průhonicích

Restaurace Pod Zámkem v Průhonicích

Průhonice, Střední Čechy