Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness Infinit Lesná

Wellness Infinit Lesná

Lázně a wellness
Pod jednou střechou wellness Infinit Lesná nabízí nejen ubytování v hotelu, ale k pasivnímu i aktivnímu odpočinku wellness zónu, jejíž součástí je vodní spa a saunový svět, plně klimatizované fitness, masáže, privátní whirlpool a kolagenové solárium.
Hotel nabízí prostorné moderní pokoje a apartmány se slunnou terasou. K návštěvě hotelu můžete využít širokou nabídku ubytování s wellness nebo uplatnit jako hotelový host nejnižší klubové ceny ve wellness Infinit. Vychutnejte si kombinaci ubytování a odpočinku ve wellness hotelu Orion.

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, v nabídce jsou rodinné apartmány s dětskými postýlkami. Ve světě wellness je pro děti připraven dětský koutek s hračkami nebo speciální zážitkový bazén s plaveckými pomůckami.

Ve vodní SPA zóně můžete využít 32 °C relaxační bazén, 34 °C perličkovou vířivku, která vás příjemně promasíruje či uvolní a parní solnou lázeň s eukalyptovými esencemi, jež má pozitivní zdravotní účinky na organismus. U páry je k dispozici ochlazovací sprcha, tzv. tropický déšť. Součástí bazénu jsou SPA procedury jako vodopády, masážní trysky, chrliče, protiproud či relaxační sedátka.

V Saunovém světě si můžete pod jednou střechou vychutnat tři sauny najednou: finskou saunu (teplota 85 - 95°C, vlhkost 10 - 20 %), medovou saunu (teplota 80-90°C, vlhkost 20-30%) a selskou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90°C). Po sauně a následném ochlazení ve sprše či v ledovém bazénku můžete odpočívat v relaxační místnosti nebo na venkovní terásce.

V privátní zóně vám přední odborníci nabízejí masáže klasické, relaxační, baňkování, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné a po porodu, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže a také čokoládovou masáž. Dále možnost rezervace privátní vířivky, která svými hydromasážními lavicemi uvolní svalové napětní a navodí tak pocit dokonalé relaxace.

Pokud vás přepadne hlad nebo chuť na něco dobrého, využijte nabídky občerstevní v Infinit wellness baru. Nabídneme vám lehké sedviče, sladké i slané pamlsky, müsli tyčinky, doplňky fitness výživy a další občerstvení. K osvěžení pro vás máme připravené chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje, fresh džusy, sypané čaje či chutnou kvalitní kávu se sladkou tečkou na závěr.

Na ploše sto dvaceti metrů čtverečních na vás čeká plně klimatizované fitness centrum, zaměřené nejen na kondiční cvičení. Ve fitness centru najdete plně vybavenou posilovnu a kardiozónu se stroji značky Startrac (běhací pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovkou, crosstrainery a veslařský trenažer). Dále můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, pružné úvazky, stepy a balanční bosu.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 5. 2019
3.5.
30.6.
Výstavní cyklus Republika 1918-2018

Výstavní cyklus Republika 1918-2018

Brno, Jižní Morava
17.5.
30.9.
Výstava MUNI 100

Výstava MUNI 100

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí