Úvod > Co chcete dělat? > Severská chůze v Brně - nordic walkingem za zdravím
Severská chůze v Brně - nordic walkingem za zdravím
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Severská chůze v Brně - nordic walkingem za zdravím

Letní sporty
Jsme tu pro vás, kteří chcete rozšířit své pohybové dovednosti o novodobý sport Nordic Walking. Naučíte se dovednost na celý život a ještě znovuobjevíte radost z chůze. Již na dvou místech v Brně - na Lesné a v Bystrci.
Jsme praktici, pořádáme hodiny výuky, tréninky, kurzy pro veřejnost i instruktory, výlety, programy na „míru“ (např. firemní akce), půjčujeme i prodáváme osvědčené hole určené pro tento sport. Naším cílem je podporovat lidi k pravidelnému pohybu venku, nejlépe v přírodním prostředí. Jsme nositeli originální techniky Nordic Walking a myšlenky projektu Nordic Walking point.

Cíl lekce:
  • pro začátečníky seznámení se správnou technikou, metodicky vedená praktická hodina. Větší část hodiny je instruktážní, ale půjdeme se i projít (po bezpečných stezkách).
  • pro pokročilé trénink správné techniky v průběhu delší procházky (s metodickou průpravou). Budeme se více hýbat a půjdeme terénem (po bezpečných stezkách).
  • pro extra pokročilé podpora a rozvoj kondice, správné techniky v dynamickém tempu (tzn. spotíme se), doplněné o posilovací cvičení. V terénu za Brnem.
  • Do budoucna chystáme možnost tréninku podle individuálního nastvení - speciální skupiny (např. s využitím sporttestrů - vaší tepové frekvence).
  • Trénink v sobotu či neděli, jak se vám to zamlouvá? Dejte nám o sobě vědět a my pro Vás připravíme lekci na „míru“ ve společně domluveném čase a místě.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2019