Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Orion Brno
Lázně a wellness

Wellness Orion Brno

Nově zrekonstruované wellness v Brně na Lesné. Najdete zde 4 druhy saun, vodní svět, privátní vířivku, fitness, solárium anebo si můžete vychutnat kouzelné masáže a zábaly od zkušených profesionálů.

Oblíbené wellness Orion Brno Lesná vám nabídne dokonalý relax pro vaše tělo a mysl. Hýčkat se zde můžete ve 4 různých saunách:

  • Aroma sauna
  • Medová sauna
  • Finská sauna
  • Parní sauna

Ve wellness najdete také vodní svět s perličkovou vířivkou a bazénem. Součástí bazénu je vodopád, protiproud, masážní sedáky a masážní postele. Vedle relaxačního bazénu se nachází vstup přímo do parní sauny. Pro dokonalé uvolnění a odpočinek je ve wellness připraven bar s občerstvením a odpočinková zóna s lehátky a kamny. 

Zacvičit si můžete v klimatizovaném fitness centru s kvalitními stroji Star Trac, kardio zónou a volnou zónou pro strečink nebo kruhové tréninky. Pro uvolnění celého těla si dopřejte luxusní masáže, aromaterapeutické ošetření celého těla a pro nachytání celoročního bronzu vertikální solárium. Pro krásné okamžiky ve dvou si můžete zarezervovat privátní vířivku se sklenkou šampaňského. 

Na e-shopu máte také možnost zakoupit dárkový poukaz, který lze uplatnit na veškeré služby ve Wellness Orion.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 9. 2021