Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Panský Dvůr Dolní Počernice
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Panský Dvůr Dolní Počernice

Gurmánská turistika
Rodinné odpoledne, výlet na kole nebo odpočinek s přáteli a prohlídka pivovaru? V Panském Dvoře s vlastním pivovarem jsou vítáni všichni, kdo mají rádi dobré jídlo a pití (zejména milovníci pivních speciálů), stejně jako cyklisté, milovníci wellness a děti, pro které je zde mnoho aktivit.
Panský Dvůr v Dolních Počernicích má za sebou bohatou historii, nyní se však představuje po kompletní rekonstrukci s širokou nabídkou dobrého jídla, pití a odpočinku pro všechny generace. Komplex se nachází v příjemném prostředí zámeckého parku a rybníku a leží přibližně 10 km vzdušnou čarou od Starého města pražského. Panský dvůr je ideální místo pro rodiny s dětmi, stejně jako milovníky piva a dobrého jídla, zamilované páry, které si užijí luxusní ubytování s vlastní saunou či vířivkou, hosty vyhledávající odpočinek s wellness i sportovce, zejména cyklisty.

Pro děti je v komplexu Panský Dvůr skákací hrad, dětský koutek v restauraci Al Mulino, na zahrádce pak děti najdou ovečky a králíky, které mohou krmit, u oběda si mohou malovat omalovánky nebo v létě dovádět u přilehlého rybníku. Panský Dvůr má také své vlastní sádky, tedy v nabídce jsou čerstvé ryby, které mohou děti také nakrmit v doprovodu rodičů.

Tatínkové mohou ve větších skupinkách požádat o prohlídku pivovaru.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2019
20.6.
22.8.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Praha 9, Praha
16.7.
10.9.
Tomáš Ruller - The White Room

Tomáš Ruller - The White Room

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí