Úvod > Co chcete dělat? > Golf Resort Black Bridge – Bílé míčky na Černém mostě
Letní sporty

Golf Resort Black Bridge – Bílé míčky na Černém mostě

Moderní golfový areál Golf Resort Black Bridge, který se nachází na východním okraji Prahy, splňuje veškeré požadavky pro náročnější hráče, ale rádi zde uvítají i golfisty-začátečníky. Najdete zde komfortní zázemí s proshopem, restaurací a vynikající tréninkové plochy.
Mistrovské 18-ti jamkové hřiště mezi Černým Mostem a Dolními Počernicemi splňuje standardy PGA a nabízí moderní zázemí. Je zde k dispozici driving range s 12 krytými vyhřívanými odpališti a další travnatá odpaliště pro zkušenější hráče. Pro trénink krátké hry je k dispozici chipping area a dva putting greeny. Najdete tu i nový obchod Nike, kde si můžete pořídit golfové vybavení, které budete potřebovat ke hře.
 
V letních měsících je hlavní recepce otevřena každý den od 6:30 do 22 hodin, a služeb driving range můžete využít od 7:00 do 22 hodin.

Hraje se zde po celý rok, i v zimě – pokud to počasí jen trochu dovolí. Přes zimu jsou k dispozici v hlavní budově 2 golfové simulátory. Během hry můžete využít i možnosti místního dětského klubu, kde bude o Vaše děti bezvadně postaráno.
 
Pro začínající golfisty se nabízí několik kurzů, kdy vám zkušení trenéři rádi od základů vysvětlí techniku a pravidla, naučí vás pohybovat se po jamkách a ukáží vám všechny taje i krásy golfové hry.
 
Přímo na golfovém hřišti stojí 20 moderních bungalovů s možností dlouhodobého i krátkodobého pronájmu, služby pro návštěvníky jsou na vysoké úrovni.