Úvod > Co chcete dělat? > Golf Resort Black Bridge - Bílé míčky na Černém mostě

Golf Resort Black Bridge - Bílé míčky na Černém mostě

Letní sporty
Moderní golfový areál Golf Resort Black Bridge, který se nachází na východním okraji Prahy, splňuje veškeré požadavky pro náročnější hráče, ale rádi zde uvítají i golfisty-začátečníky. Najdete zde komfortní zázemí s proshopem, restaurací a vynikající tréninkové plochy.
Mistrovské 18-ti jamkové hřiště mezi Černým Mostem a Dolními Počernicemi splňuje standardy PGA a nabízí moderní zázemí. Je zde k dispozici driving range s 12 krytými vyhřívanými odpališti a další travnatá odpaliště pro zkušenější hráče. Pro trénink krátké hry je k dispozici chipping area a dva putting greeny. Najdete tu i nový obchod Nike, kde si můžete pořídit golfové vybavení, které budete potřebovat ke hře.
 
V letních měsících je hlavní recepce otevřena každý den od 6:30 do 22 hodin, a služeb driving range můžete využít od 7:00 do 22 hodin.

Hraje se zde po celý rok, i v zimě – pokud to počasí jen trochu dovolí. Přes zimu jsou k dispozici v hlavní budově 2 golfové simulátory. Během hry můžete využít i možnosti místního dětského klubu, kde bude o Vaše děti bezvadně postaráno.
 
Pro začínající golfisty se nabízí několik kurzů, kdy vám zkušení trenéři rádi od základů vysvětlí techniku a pravidla, naučí vás pohybovat se po jamkách a ukáží vám všechny taje i krásy golfové hry.
 
Přímo na golfovém hřišti stojí 20 moderních bungalovů s možností dlouhodobého i krátkodobého pronájmu, služby pro návštěvníky jsou na vysoké úrovni.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019