Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chalupy Libošovice

Chalupy Libošovice

Lázně a wellness
Místo, kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška. Jsme první v Českém ráji, kteří vám přinášejí jedinečný zážitek - koupací sud. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě. Koupeme se celý rok, u nás sezona nekončí.
Přijeďte strávit víkend či dovolenou na stylově zrekonstruovanou chalupu a novostavbu s velkou oplocenou zahradou, bazénem a novinkou - koupacím sudem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht - Kost - Trosky v malebné vesničce Libošovice.

Užijte si wellness pro celou rodinu, který je severskou specialitou. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší, než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.

Koupací sud využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38 - 42° C. Koupací sud nerez byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness. Koupací sud mohou ubytovaní využívat neomezeně zdarma. V areálu jsou dále k dispozici masáže, nemusite nikam chodit..

Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou nabízených služeb na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou, bazénem a koupacím sudem.  Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům. Máme k dispozici velkou uzamykatelnou úschovnu kol. Pobyt s pejskem není možný.

Pro ukrácení dlouhé chvíle po návratu z výletu jsou k dispozici zábavné hry jako létající talíře, šipky, pétanque, soft tenis, badminton či kroket.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 8. 2019
23.3.
31.10.
Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Troskovice, Český ráj
8.6.
1.9.
Hrad Valdštejn za husitských válek

Hrad Valdštejn za husitských válek

Turnov, Český ráj
30.6.
29.8.
Sedmihorské léto 2019

Sedmihorské léto 2019

Karlovice, Český ráj
Hrad Kost v Českém ráji

Hrad Kost v Českém ráji

Libošovice, Český ráj
Rybníky v Podtroseckém údolí

Rybníky v Podtroseckém údolí

Hrubá Skála, Český ráj
Romantické údolí Plakánek

Romantické údolí Plakánek

Sobotka, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí