Úvod > Aktivity & akce > Akce > Footfest 2017 v Želči u Tábora

Footfest 2017 v Želči u Tábora

Kdy 7. červenec 2017 - 8. červenec 2018 Festivaly
Škwor, Vypsaná Fixa, Iné Kafe, Skyline, Fast Food Orchestra, Monkey Business, Jelen, Dymytry a spousta dalších kapel zahraje na Footfestu 2017 v Želči u Tábora. V plánu je opět pestrý doprovodný program včetně tradičních fotbalových utkání.
Škwor,Vypsaná Fixa, Iné Kafe,Skyline,Fast Food Orchestra, Monkey Business, Jelen, Dymytry a spousta dalších kapel zahraje na Footfestu 2017 v Želči u Tábora.

V plánu je opět pestrý doprovodný programvčetně tradičních fotbalových utkání.
I přes všechny spekulace a dohady, bude mít i letos Želeč u Tábora tu čest a stane se opět dějištěm tolik oblíbeného festivalu. Festivalu, který je právě díky vám nezbytnou součástí začátku léta.

Novinkou letošního ročníku je jednotná vstupenka na celý fest, která v tuto chvíli stojí 650Kč. Cena dvoudenní permanentky bude stoupat, proto neváhejte a objednávej vstupenky na e-mailové adrese info@footfest.cz. Do objednávky napište adresu, počet lístku, telefonní číslo a my vám je obratem zašleme na dobírku. Lístky je možné zakoupit i v některé z kamenných prodejen v Táboře, Plané nad Lužnicí nebo Soběslavi.

Chcete jako první vědět nejčerstvější novinky z příprav Footfestu 2017? Sledujte facebookové stránky festu, kde už brzy budou zveřejněny další kapely! V nejbližších dnech pro vás také pořadatelé chystají nově zaktualizované webové stránky.
Dva dny plné dobrémuziky, sportu a předevšímjedinečné atmoféry, takový bude letošní Footfest. Buďte u toho a přijďte!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 5. 2017
28.5.
Maršovský kaňoning 2019

Maršovský kaňoning 2019

Ústrašice, Jižní Čechy
16.2.
17.2.
Valentýn v Zoo Tábor

Valentýn v Zoo Tábor

Tábor, Jižní Čechy
1.2.
3.2.
Za vysvědčení do Zoo Tábor

Za vysvědčení do Zoo Tábor

Tábor, Jižní Čechy
31.1.
5. závod Night Orienteering Tour

5. závod Night Orienteering Tour

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí