!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Bílá růže Písek - jihočeská perla nad řekou Otava
Příroda

Hotel Bílá růže Písek - jihočeská perla nad řekou Otava

Přímo v historickém centru bývalého královského města Písek se nachází Hotel Bílá růže. Kromě klasických ubytovacích služeb můžete využít také služby hotelového wellness centra.
Nechte se unášet na vlnách příjemné atmosféry města Písek. Zveme vás na krásné využití volných chvil s nádechem romantiky, relaxace a možností vrátit se v čase o pár století zpět. Zavítejte do hotelu Bílá růže, jehož součástí jsou podzemní garáže a začněte volný den výbornou snídaní na terase hotelu s výhledem po širokém okolí. Vydejte se prozkoumat pýchu města Písek, nejstarší stojící kamenný most v Čechách, zavítejte do Prácheňskeho muzea a bavte se poznáváním slavných písekých domovních znamení.

Zakončete svůj den v sauně, vířivce na vyhlídkové terase či jednou ze spousty nabízených masáži ve wellness centru přímo v hotelu Bílá Růže a následně si za doprovodu hudby a svíček vychutnejte delikatesy místního šéfkuchaře. Lahvinka kvalitního vína a nepřeberná spousta dalších možností na výlety po okolí Písku na následující den jistě podpoří vaše krásné sny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Transformátor Hlavatce

Pivovar Transformátor Hlavatce

Hlavatce, Jižní Čechy
Staročeská restaurace Národ

Staročeská restaurace Národ

Soběslav, Jižní Čechy
Penzion Arvi Soběslav

Penzion Arvi Soběslav

Soběslav, Jižní Čechy