Úvod > Aktivity & akce > Akce > Apetit piknik v Havlíčkových sadech v Praze

Apetit piknik v Havlíčkových sadech v Praze

Kdy 16. červen 2018 10:00 - 22:00 Gastronomické akce
Pojďte na Apetit piknik! V sobotu 16. června se bude konat už 8. kulinární trh a gastronomický festival v jednom, pořádaný časopisem Apetit. Letos opět ve vinohradském parku Grébovka.

Apetit piknik je gastronomický festival pořádaný časopisem Apetit. Potkávají se na něm čtenáři časopisu, redakce, milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé. A právě v tom je Apetit piknik jedinečný. Své produkty na něm nabízely a svou kariéru na poli gastronomie rozjely projekty jako Čongrády nebo Naše Kaše.

Už od prvního ročníku se Apetit piknik drží pravidla: dobře pohostit, pobavit a seznámit návštěvníky s těmi nejlepšími farmáři, malovýrobci, prodejci a nově i šéfkuchaři. Minulý rok na Apetit pikniku přibyla i sekce pop-up restaurací. Na své si tak přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí, a to u více než 100 "stánkařů", jejichž sortiment je vždy velmi rozmanitý. Na výběr prodejců totiž dohlíží sama redakce.

Prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru nejen pro ochutnávky delikates u stánků, na rozložených piknikových dekách nebo u stolků, ale návštěvníci se zde mohou setkat s celou redakcí časopisu Apetit, zhlédnout kuchařské show a zapojit se do mini kurzů vaření, vychutnat si hudební produkci (DJ i koncerty) a zatančit si. Nechybí ani odpočinkové zóny a dětský koutek s programem.

Pro všechny návštěvníky Apetit pikniku jsou připraveny i zajímavé slevy na předplatné časopisu Apetit nebo na nákup kuchařek z Edice Apetit a edice Apetit na cestách.

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 6. 2018
30.11.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
1.12.
6.1.
Vánoční trhy Praha 2018

Vánoční trhy Praha 2018

Praha 1, Praha
30.11.
24.12.
Vánoční trhy na Jiřáku

Vánoční trhy na Jiřáku

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí