!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Prohlídky v Koněpruských jeskyních
Prohlídky v Koněpruských jeskyních
">
25.5.
30.11.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Prohlídky v Koněpruských jeskyních

Kdy 25. květen 2020 – 30. listopad 2020
Po zimní přestávce se opět otevírají Koněpruské jeskyně. Už od konce května se do nich můžete vydat.
Jeskyně jsou otevřeny denně od dubna do června v časech 8-16 hodin (pondělí-neděle), od července do srpna v časech 8-17 hodin (pondělí-neděle), v září 8-16 hodin (pondělí-neděle), v říjnu 8:30-15 hodin (pondělí-neděle) a v listopadu je vstup možný pouze v 9, 11 a 14 hodin (pondělí-pátek).

Do Koněpruských rezervace pro skupiny nad 15 osob nutná, ostatní (jednotlivci) vstup v provozní době bez nutné rezervace.

Návštěvníci budou moci na prohlídku pouze s ochranou dýchacích cest rouškou, u vstupu v pokladnách bude připravena dezinfekce rukou. Vzhledem k nutnosti dodržet rozestupy 2 metry (kromě rodin) a užším prostorům v některých jeskyních bude v řadě z nich počet lidí v prohlídce omezen. Novinkou letošní sezony, pro začátek nejprve ve zkušebním provozu, bude možnost koupit si na oficiálním webu www.caves.cz elektronickou vstupenku.

Koněpruské jeskyně jsou zatím největším objeveným jeskynním systémem v Čechách. Vznikly v devonských vápencích starých až 400 miliónů let. Jsou vyvinuty ve třech výškových úrovních s denivelací více jak 70 m. Jejich celková délka přesahuje 2 km, zpřístupněná trasa je dlouhá cca 620 m.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Vinotéka Tetín - Víno Hruška

Vinotéka Tetín - Víno Hruška

Tetín, Střední Čechy
Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 v Berouně

Beroun, Střední Čechy
Hotel Grand Beroun

Hotel Grand Beroun

Beroun, Střední Čechy
Camp Srbsko

Camp Srbsko

Srbsko, Střední Čechy