!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zábavný den otevřených dveří v Monkey´s Gym a Juklíku

Zábavný den otevřených dveří v Monkey´s Gym a Juklíku

Kdy 19. únor 2016 14:00 - 18:00 Akce pro děti
Máte doma malého neposedu, který se potřebuje pořádně vydovádět? Hledáte cvičení ve svém okolí a stále se vám nedaří najít vhodný prostor? Přijďte si v pátek 19. února 2016 zdarma vyzkoušet moderní dětskou tělocvičnu Monkey´s Gym, která působí v prostorách Baby Clubu Juklík v pražských Stodůlkách.
Den otevřených dveří se koná v pátek 19. února od 14:00 do 18:00 hodin a bude probíhat jako zábavné sportovní odpoledne, kde si vybere každý – na děti čekají půlhodiny cvičení v tělocvičně, můžete si rezervovat volné plavání v juklíkovském bazénu nebo využít výtvarnou dílnu pořádanou dětským centrem Kroužky a Proužky zdarma.

Tělocvična Monkey´s Gym je určena jen dětem, je vybavena měkkými cvičebními prvky i pravým gymnastickým nářadím uzpůsobeným tělíčkům nejmenších. V tento den si tady děti mohou vše zcela zdarma vyzkoušet pod dohledem zkušených lektorů. Předchozí rezervace na cvičení i plavání je nutná!

Kromě cvičení bude na děti a rodiče v Juklíku toto odpoledne čekat příjemně teplý bazén plný pomůcek, pestrobarevných hraček a mohou si tak užít volné plavání na neorganizovaných hodinových lekcích, které budou probíhat od 15:00 do 18:00 hodin. Cena za osobu, která půjde do vody, je 150 Kč. Kapacita bazénu je omezená a je nutno si místo rezervovat na tel. 251 610 441.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 1. 2016