Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie
Gurmánská turistika

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Zažijte vietnamskou kuchyni v moderním provedení! V roce 2014 založili restauraci bratři Khanh a Giang. Jejich cílem bylo představit poctivou vietnamskou kuchyni tak, jak ji znají z dětství. Tým, který zprvu tvořili především příbuzní, se postupem času výrazně rozrostl, rodinná atmosféra nám však zůstala.

Jejich myšlenka je založená na spojení tradičních vietnamských receptů a technik s kulturou evropské kuchyně. Snaží se využívat sezónních surovin, maso odebírají od českých farmářů a asijské bylinky si sami pěstují. Stálou nabídku pravidelně obměňují a každý týden zpestřují týdenními specialitami. Můžete tak vyzkoušet nová jídla, kdykoliv sem zavítáte.

Stálicemi menu je například polévka Pho Bo (Tai), Ga Hat Dieu – restovaná kuřecí prsíčka s chilli, citrónovou trávou, jarní cibulkou, praženými kešu a jasmínovou rýží, Bun Bo Nam Bo - restované hovězí kousky s rýžovými nudlemi, čerstvým salátem, arašídy, bylinkami a sladkokyselou zálivkou či Bun Tom – opečené tygří krevety s česnekem, zázvorem a chilli podávané s tenkými rýžovými nudlemi a čerstvými bylinkami.