!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pumptrack Stodůlky
Letní sporty

Pumptrack Stodůlky

Pumptrack na Stodůlkách se nachází kousek od haldy Makču Pikču. Nedaleko zastávky metra Stodůlky nebo Nové Butovice. Je přístupný všem sportovcům zdarma a celoročně.
Hliněný pumptrack najdete ve Stodůlkách, nedaleko haldy Makču Pikču, mezi ulicemi Armády a Pod Hranicí. a pumptracku se nešlape, kolo se pohání pohybem celého trupu, jako byste pumpovali kola u auta velkou pumpou. Takže pracuje celé tělo. Jízda na pumptracku je hodně všestranná a kompnezační.

Pumptrack je velká zábava, můžete jezdit v obou směrech i do osmičky, můžete zkusit jezdit po zadním nebo skákat, můžete zrychlovat a zkoušet to projet bez šlapání, můžete se poměřovat, nahánět se a závodit.

Naučí vás pracovat s těžištěm, budete pak v terénu rychlejší a bezpečnější, budete šetřit silami, budete lepší a zdatnější. Co se na pumptracku naučíte, to pak v terénu využijete.
Zobrazit více

Provozovatel

Pumptrack Stodůlky

K Zahrádkám
158 00 Praha 5
WWW:
www.praha13.cz
GPS:
50,050734 14,335409
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

2,0 hodiny