Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Cvičení bojového umění Aikido
Životní styl

Cvičení bojového umění Aikido

Cvičíme japonské bojové umění Aikido, ve kterém spojujeme praktickou sebeobranu, tradici a bojové umění, spolu s mentálním a spirituálním rozvojem.
Aikido je japonské bojové umění, které jako obranu využívá zejména páky a hody. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. K provedení technik není třeba fyzická síla, aikido je čistě technické umění a funguje na principu anatomických limitů lidského těla.

Obranu se učíme proti jednomu i více útočníkům, ať už beze zbraně anebo ozbrojeným. Součástí aikido jsou i cvičení se zbraněmi i různá asijská zdravotní cvičení.

V Aikido Jigoku Dojo Praha – Luka klademe důraz na praktickou, bojovou stránku Aikido, takže se dá využít jako velmi praktická sebeobrana pro ženy i muže.

Cvičíme podle technického systému Masatomi Ikedy (7. dan Aikikai), který dále rozvijí jeho nejvýraznější žák Michele Quaranta (6. dan Aikikai).

Cvičení aikido pomáhá k udržení dobré zdravotní kondice, získání zdravého sebevědomí, klidnějšího vystupování během vypjatých situací a konfliktů, ať už psychických, tak i fyzických.

Provozovatel

Aikido Jigoku Dojo Praha - Luka

Mukařovského 1985/5
Praha 13 - Luka
155 00 Praha 13
Tel.:
+420 732 522 663
Email:
info@aikidojigoku...
WWW:
www.aikidojigokud...
GPS:
50,044686 14,321761
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 13 a okolí
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Bruslení na školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách

Veřejné bruslení na Školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách (ulice U Jezera, kousíček od stanice metra Luka) je všední dny od 14.30 do 19.00 a o víkendech a svátcích od 9.00 do 19.00.
Praha 5, Praha

Barvám Neutečeš – Praha

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
Praha 13, Praha

ŘepoRun

Běžecký závod v Praze Řeporyjích. Kategorie pro děti i dospělé.
Praha-Řeporyje, Praha

Pokémon příměstské tábory

Pokémon příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Aplikace OutdoorTrip

Český startup OutdoorTrip prodává outdoorové aktivity po celém světě.
Praha 5, Praha

Vodácká půjčovna Rikosport v Praze

Užijte si dovolenou s Rikosportem. Vodácká půjčovna z Prahy půjčuje lodě na Berounku, Sázavu,Otavu či Jizeru. Vyberte si některou z krásných českých řek a užijte si volný čas s přáteli či rodinou v přírodě.
Praha 13, Praha

Cvičení a jóga pro děti ve 4gym Praha

Cvičení pro děti 2 až 8 let zaměřené na všestranný rozvoj pohybových dovedností formou her a jógových hrátek
Praha 13, Praha

Centrální park Stodůlky

Centrální park Prahy 13 je velmi oblíbeným místem sloužícím k odpočinku a relaxaci. Dá se zde jezdit na in-linech, zahrát minigolf, pozorovat vodní ptactvo na vodních plochách a maminky se tu pohodlně projdou s kočárkem. Starší děti zde mohou jezdit na kole, mladší se zabaví na dětských hřištích.
Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Staňkův rukodělný pivovárek Třebonice

Staňkův rukodělný pivovárek, který se vměstnal do prostor čtyřikrát čtyři metry v garáži a části kuchyně, byl založen v březnu 2010 a naleznete ho v Praze – Třebonicích.
Praha, Praha