!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Cvičení bojového umění Aikido
Životní styl

Cvičení bojového umění Aikido

Cvičíme japonské bojové umění Aikido, ve kterém spojujeme praktickou sebeobranu, tradici a bojové umění, spolu s mentálním a spirituálním rozvojem.
Aikido je japonské bojové umění, které jako obranu využívá zejména páky a hody. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. K provedení technik není třeba fyzická síla, aikido je čistě technické umění a funguje na principu anatomických limitů lidského těla.

Obranu se učíme proti jednomu i více útočníkům, ať už beze zbraně anebo ozbrojeným. Součástí aikido jsou i cvičení se zbraněmi i různá asijská zdravotní cvičení.

V Aikido Jigoku Dojo Praha – Luka klademe důraz na praktickou, bojovou stránku Aikido, takže se dá využít jako velmi praktická sebeobrana pro ženy i muže.

Cvičíme podle technického systému Masatomi Ikedy (7. dan Aikikai), který dále rozvijí jeho nejvýraznější žák Michele Quaranta (6. dan Aikikai).

Cvičení aikido pomáhá k udržení dobré zdravotní kondice, získání zdravého sebevědomí, klidnějšího vystupování během vypjatých situací a konfliktů, ať už psychických, tak i fyzických.
Zobrazit více

Provozovatel

Aikido Jigoku Dojo Praha - Luka

Mukařovského 1985/5
Praha 13 - Luka
155 00 Praha 13
Tel.:
+420 732 522 663
Email:
info@aikidojigoku...
WWW:
www.aikidojigokud...
GPS:
50,044686 14,321761
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
 

Časová náročnost

1,5 hodiny