Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Workshop pro rodiče s dětmi v pražských Holešovicích
Workshop pro rodiče s dětmi v pražských Holešovicích
Akce pro děti

Workshop pro rodiče s dětmi v pražských Holešovicích

Dítě ve školce, rodič v práci aneb jak zvládnout vstup institucí do rodinného soužití. Vstup dítěte do mateřské školy je výraznou změnou, kterou pociťuje samotné dítě i ostatní rodinní příslušníci. Jak situaci dobře zvládnout se dozvíte 23. listopadu v Psychologickém centru v Holešovicích.
Pro koho: Pro rodiče s dětmi od 3 let. Co vás čeká: Aktivně strávený čas s ostatními rodiči nad společným tématem. Chvíle k zastavení, seznámení a sdílení. Načerpání informací o vývoji dítěte v předškolním věku z pohledu vývojové psychologie – téma separace a socializace. Zamyšlení nad tématy jako: Co dítě prožívá, když se ráno spolu loučíme? Co ode mě jako rodiče potřebuje? Co prožívám já jako rodič, když se s dítětem loučím, a co potřebuji? Co by mělo v tomto období dítě zvládnout? Jak pomoci dítěti důvěřovat paní učitelce? A další, která vyvstanou během setkání.

Pro děti bude připraven program pod dohledem pedagožek z Všeználkova dětského studia. Mohou se těšit na pohybové hry, výtvarnou činnost a povídání v kroužku. Na závěr si rodiče s dětmi něco společně vytvoří. V mateřském centru – Všeználkovo dětské studio. Workshop povedou psycholožky: Mgr.Markéta Rozsívalová a Mgr. Petra Měchýřová. Cena: 400 Kč (1 dospělý a 1 dítě), za každou další osobu 100 Kč. Přihlásit se můžete telefonicky nebo mailem. Workshop se bude konat od pěti účastníků.

Provozovatel

Psychologické centrum - Holešovice

Plynární 29
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 777 114 552
Tel.:
+420 723 258 388
Email:
rozsivalova.m@gma...
Email:
info@psychologick...
GPS:
50,108112 14,444593
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Seznámení s Ozoboty

Přijďte na hravé seznámení s programováním robotů. Ukážeme si robota ozobota a naučíme se jak ho naprogramovat.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Cross Club – ráj pro příznivce alternativní kultury

Můžete si tu vybrat z rozmanité škály stylů od dubu a drum and bass přes reggae, ska, punk až po world music. Nejzajímavějším rysem Cross Clubu je jeho interiér, který se bez ustání proměňuje. Interiér je uměleckým zážitkem o práci se sklem, kovy, dráty, vnitřnostmi autobusů a zemědělských strojů. Do Crossu si můžete zajít i do kavárny a čajárny.
Praha 7, Praha

Laser Game Mercuria Holešovice – adrenalinový zážitek v Praze

Laser game, někdy nazývaná jako laser tag nebo lasergame, je adrenalinová hra, která se částečně podobá paintballu, avšak zde neskončíte s modřinami a s barvami potřísněným oblečením. Čeká vás budování strategického myšlení, rozvoj komunikace a fyzických schopností a hlavně spoustu zábavy.
Praha 7, Praha

Muzeum Pražské energetiky

Technické a dokumentační muzeum Pražské energetiky působí ve zrekonstruovaných prostorách holešovické rozvodny. Mapuje bohatou historii výroby, rozvodu a distribuce elektřiny od počátku minulého století až po současnost.
Praha 7, Praha

Vzducholoď Gulliver na střeše centra DOX

Dřevěná vzducholoď na střeše centra DOX jakoby přistávala na střeše Centra současného umění DOX v Holešovicích. Raritní stavba, která při běžné procházce není z ulice skoro vidět, slouží jako místo pro setkávání současného umění a literatury.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Salut

Hotelový Fresh Restaurant Salut nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulně zařízeném prostředí s designovými židlemi, koženými boxy a akváriem.
Praha 7, Praha

Hotel Absolutum – Boutique Hotel v Praze

Absolutum hotel je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací fresh restaurant Salut, barem a wellness studiem. Působí velmi vřelým, přírodním a útulným dojmem.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha