!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Výroba svatebního fotoalba
Výroba svatebního fotoalba
"> "> "> ">
20.6.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Výroba svatebního fotoalba

Kdy 20. červen 2021 13:00 - 16:30
Vdáváte či ženíte se? Jdete někomu za svědka? Nebo budete host, který se na hromadné fotce možná ztratí za jiným? Ať tak či tak, na vás jsme mysleli, když jsme připravovali workshop, na němž se bude ze sběrového papíru vyrábět fotoalbum japonskou vazbou.
Vdáváte či ženíte se? Jdete někomu za svědka? Nebo budete host, který se na hromadné fotce možná ztratí za jiným? Ať tak či tak, na vás jsme mysleli, když jsme připravovali workshop, na němž se bude ze sběrového papíru vyrábět fotoalbum japonskou vazbou. Jde o tradiční elegantní formu spojování knižního bloku a workshop vás seznámí s několika jejími typy, mj. s variacemi jejího ozdobného šití. Oťukáte si knihařské řemeslo a naši dílnu a možná vznikne nová láska!

Lektor Andrej Kučera Dis.
Andrej Kučera je absolvent Střední grafické školy Václava Hollara a oboru Knižní grafika na Vyšší odborné škole grafické v Praze. Ve své tvorbě se věnuje především uměleckým knihám, v nichž experimentální formou propojuje text s grafickými a dalšími výtvarnými technikami.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 6. 2021

Ubytování a restaurace v okolí