!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Výroba cestovního deníku
Výroba cestovního deníku
"> "> "> ">
26.6.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Výroba cestovního deníku

Kdy 26. červen 2021 13:00 - 16:30
Když chcete doporučit krásnou pláž nebo klidný kout v rušném městě a nemůžete si vzpomenout na jejich jména, litujete, že jste si nevedli cestovní deník? Poloměkkou vazbu V4, kterou jsme zvolili pro jeho výrobu na workshopu, zvládne i začátečník.
Když chcete doporučit krásnou pláž nebo klidný kout v rušném městě a nemůžete si vzpomenout na jejich jména, litujete, že jste si nevedli cestovní deník? Poloměkkou vazbu V4, kterou jsme zvolili pro jeho výrobu na workshopu, zvládne i začátečník, přesto je solidní a úpravná. Mysleli jsme i na to, aby byl deník skladný a netížil vás v zavazadle, zároveň do velké kapsy pojal různé drobné suvenýry. Z workshopu si kromě hotového produktu odnesete základy knihařství a nápady, jak využívat odpadové materiály.

Lektorka Zuzana Fedorová
Vystudovala fotografii na pražské FAMU. Zabývá se autorskou knihou a možnostmi selfpublishingu. Její fotografické publikace, jež ztvárňují kulturně společenskou reflexi, byly představeny na mezinárodních festivalech, mj. na Encontros da Imagem v portugalské Braze nebo na Istanbul Photobook Festival.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 6. 2021

Ubytování a restaurace v okolí