!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Velký bazar dobrých knih

Velký bazar dobrých knih

Kdy 14. březen 2020 10:00 - 19:00 Akce pro děti
Charitativní knižní bazar ve prospěch Hospice Dobrého Pastýře, jemuž předcházela celostátní sbírka knih, proto se můžete těšit na fantastický výběr knižních novinek i hodnotných klasických děl.
Nenechte si ujít báječnou březnovou událost v Knihovně Václava Havla! Hospic Dobrého Pastýře pořádá 14/3/2020 od 10:00 hodin velký charitativní knižní bazar, kterému předcházela celostátní sbírka knih, proto se můžete těšit na fantastický výběr knižních novinek i hodnotných klasických děl. Najdete zde českou i světovou beletrii, bestsellery, severské drama, dětskou literaturu, sci-fi, poezii, učebnice, životopisy, cestopisy, detektivky, kuchařky i esoteriku. Na své si přijde opravdu každý. Během dne je pro Vás připraven zajímavý doprovodní program, pro nejmenší od 11:00 loutové divadlo "O Červené Karkulce" a ve 14:00 si budeme povídat s Michalem Vieweghem. V 16:00 přivítá moderátor Martin Zbrožek hosty - sestru boromejku Angeliku Pintířovou, zdravotní sestra domácího Hospice Dobrého Pastýře Adrianu Šandrejovou a filmového dokumentaristu Tomáše Škrdlanta, jehož snímek "I am like a tiger“ promítneme v 17:30.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 2. 2020