Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Velikonoční vítání jara
Velikonoční vítání jara
Akce pro děti

Velikonoční vítání jara

Tradiční velikonoční slavnosti, při kterých společně přivítáme nadcházející jaro, tak jak se patří!
Areál HOTEL zámek BERCHTOLD zve 23.března od 10:00 – 16:00 na tradiční velikonoční slavnosti, při kterých společně přivítáme nadcházející jaro, tak jak se patří! Budeme plést pomlázky, malovat vajíčka a křtít kůzlátka narozená v mini Zoo.

Děti se mohou také těšit na soutěže a hry a pro dospělé je připravené speciální menu šéfkuchaři z restaurace Kouzelná zahrada – Jaro na talíři. Akce se bude konat za každého počasí !

K dispozici je velkokapacitní tenisová hala a celý zámecký park. VELIKONOČNÍ ZVYKY BARVENÍ VAJÍČEK PLETENÍ POMLÁZKY HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍCH ZAJÍČKU SOUTĚZ O VÍKEDNOVÝ POBYT NA ZÁMKU BERCHTOLD O NEJLEPŠÍHO UPEČENÉHO BERÁNKA Přineste Vašeho beránka, odborná porota vyhlásí toho nejlepšího.

Provozovatel

Hotel zámek Berchtold

Vidovice 6
251 63 Strančice
Tel.:
+420 736 757 577
Email:
tereza.ruzickova@...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zamekberchtol...
GPS:
49,948808 14,678030
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Tipy na výlet:
Strančice a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Adventní tvořivý víkend pro teenagery

Nechte děti se s námi vánočně naladit, v klidu a pohodě u kamen na Říčanské hájovně vyrábět (nejen) vánoční dárky či dekorace a naučit se zase něco nového. Budou obklopeni přírodou a tvořivými materiály!
Říčany, Středočeský kraj

Tvořivé odpoledne – pečené obrázky

Foccacia, neboli italský chléb, se dá bezesporu nazývat jedlým uměním. Dobře vypadá, skvěle chutná a vy se ho k nám můžete přijet naučit péct!
Říčany, Středočeský kraj

Vánoční tvořivá výstava

Přijďte se vánočně naladit do Muzea Říčany!
Říčany, Středočeský kraj

Řezání a broušení kamenů v Geoparku Říčany

Přineste si vlastní kamínek, v geologické laboratoři ho rozřízneme a sami si jej vybrousíte a vyleštíte. U toho se dozvíte mnoho zajímavostí ze světa hornin a minerálů!
Říčany, Středočeský kraj

Dětský Fotbal Park na zámku Berchtold

Fotbal park Berchtold se nachází na Zámku Berchtold v malebném kraji Josef Lady ve Středních Čechách nedaleko Prahy. Jedná se o první dětské fotbalgolfové hřiště, které je koncipované dle pravidel Světové fotbalgolfové asociace.
Kunice, Středočeský kraj

Dětský ráj na zámku Berchtold

Hledáte krásné místo pro firemní akci, dovolenou, sportování či zajímavý výlet? Zveme vás na prohlídku zámku, do nové restaurace a víceúčelového areálu Hotelu zámek Berchtold. V zámeckém parku objevíte „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur českých hradů a zámků.
Kunice, Středočeský kraj

Zittův mlýn v Mnichovicích

Zittův mlýn na Struhařovském potoce je jednou z nejstarších roubených staveb ve Středočeském kraji. Od roku 1996 je veden jako kulturní památka České republiky.
Mnichovice, Středočeský kraj

Kostel Narození Panny Marie v Mnichovicích

Zajímavostí kostela Narození Panny Marie je kazatelna ve tvaru velryby, kde je na spodní části její rozevřené tlamy vyobrazena podoba Jonáše. Můžete si ji prohlédnout v barokním kostele na Masarykově náměstí v centru města Mnichovice.
Mnichovice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký hotel Berchtold v Kunicích u Prahy

Zámecký hotel Berchtold a jeho přilehlé zahrady s řadou originálních miniatur a jedinečnou parkovou architekturou je vhodným výletním místem pro rodiny s dětmi.
Strančice, Středočeský kraj

Restaurace a penzion U Sapíků Klokočná

V restauraci se podává moderní česká a staročeská kuchyně. Každý měsíc je zpestřena gastronomickými akcemi. Všechny pokrmy jsou připravovány ve zcela moderní kuchyni, z čerstvých, kvalitních surovin a přírodních dochucovadel.
Klokočná, Středočeský kraj

Pivovar Velké Popovice – prohlídky s ochutnávkou

Seznamte se na vlastní oči s Pivovarem Velké Popovice. Nahlédněte pod pokličku velkopopovických sládků při výrobě piva Velkopopovický Kozel. Zúčastněte se exkurze do pivovaru spojené s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928.
Velké Popovice, Středočeský kraj

Gabi café

Gábina Cíglerová pracovala v Austrálii a kus kavárenského života chtěla přenést do Říčan u Prahy. Lidi jí nevěřili, ťukali si na čelo, mluvili o zakletém domě a maloměstě. Gábi rozdávala kávu, aby dokázala, že umí udělat fakt dobrou.
Říčany, Středočeský kraj