Kousek za Říčany na cyklostezce "Do Prahy na kole" za železniční tratí objevíte ovocný sad s altánem ohništěm a informačními panely spojenými s Josefem Ladou. Pěknému koutku se říká Ladova ves.
Vesnička se nachází na kopečku a je tam zastřešené dřevěné sezení s možností opečení buřtu či jiného masíčka, samozřejmě si musíte vše potřebné přinést, ale topeniště je k dispozici. Děti určitě potěší dřevěný čert, tabule s různými úkoly pro děti i dospělé dle ročního období nebo tunel z proutí. Najdete zde také repliku milíře.
Po splnění všech úkolů už nás čeká jen krátká cesta k nedaleké železniční zastávce Světice, která leží na trati z Prahy do Benešova a vlaky vás odsud v obou směrech odvezou v půlhodinových intervalech.
Objevte kouzlo Ladovy vese kousek za Říčany. Ovocný sad, dřevěné sezení a atrakce pro děti nabízí ideální výlet.
Ladova ves se nachází kousek za Říčany na cyklostezce 'Do Prahy na kole' za železniční tratí.
V Ladově vesi najdete ovocný sad s altánem, ohništěm, informačními panely a dřevěné sezení s možností opečení.
Pro děti je v Ladově vesi připraven dřevěný čert, tabule s úkoly a tunel z proutí.
Ano, pro opečení masíčka si musíte přinést vše potřebné.
Z nedaleké železniční zastávky Světice, která leží na trati z Prahy do Benešova, vás vlaky odvezou v půlhodinových intervalech.
Ladova ves je spojena s Josefem Ladou, jehož dílo je prezentováno na informačních panelech v oblasti.
Otázky a odpovědi jsou automaticky sestaveny z obsahu této stránky.
Certifikace a další informace