Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Unexpected Fitness budou veřejnosti přístupné zcela zdarma
Sportovní akce

Unexpected Fitness budou veřejnosti přístupné zcela zdarma

Všichni, kdo mezi 21. a 28. březnem vyrazí do Centra Chodov za nákupy nových jarních přírůstků do šatníku, mají jedinečnou příležitost spojit tento „lov“ se zdokonalením své kondice. Připraven je pro ně totiž program Unexpected Fitness, který přinese bezplatné různorodé sportovní lekce.
Všechny lekce v rámci Unexpected Fitness budou veřejnosti přístupné zcela zdarma, je pouze třeba se na ně předem registrovat. Centrum Chodov ve spolupráci se značkou Reebok navíc vyhlásilo onlinovou soutěž o dámský a pánský outfit této značky.
Také přímo v Centru Chodov bude připraveno soutěžní klání, jehož účastníci se utkají ve veslování na trenažeru na vzdálenost 1 000 metrů. Každý den pak v rámci Unexpected Fitness vyhraje jedna žena a jeden muž dárek od značky Reebok. Zákazníci centra mohou po dobu trvání tohoto aktivního programu využít i lákavých slev v rozmezí 10–40 % od vybraných prodejen.

Přehled lekcí:
• Hatha yoga
• LesMills GRIT®
• CrossFit
• LesMills BODYCOMBAT®
• LesMills BODYATTACK®
• LesMills – BODYBALANCE®
• Hip Hop
• MTV Style
• Styl Dancehall
• Musical Dance
• LA (HIP HOP CHOREOGRAPHY)
• House dance
• Wakey wakey yoga

Provozovatel

Centrum Chodov

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4
Tel.:
+420 272 173 677
Email:
infocch@unibail-r...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.centrumchodov.cz
GPS:
50,032069 14,490996
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Honza Brož & Devítka

Devítka je folková hudební skupina, založená v roce 1992.
Praha 11, Praha

Mikulášský průvod Jižním Městem

Přidejte se k Mikulášskému průvodu, kde se kamarádí čerti s anděly a ostatní drobotinou. Průvod vychází od Komunitního centra Matky Terezy a putuje Centrálním parkem. V průvodu jsou vítáni malí čertíci i andílci.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha