Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Unexpected Comedy
Unexpected Comedy
Hudební a divadelní akce

Unexpected Comedy

Centrum Chodov i v květnu pokračuje ve svém zábavném doprovodném programu. Tentokrát se se svým stand upovým vystoupením v rámci pravidelné animace Unexpected Comedy představí Tomáš Matonoha.
Centrum Chodov i v květnu pokračuje ve svém zábavném doprovodném programu. Tentokrát se se svým stand upovým vystoupením v rámci pravidelné animace Unexpected Comedy představí Tomáš Matonoha. Na tuto v pořadí již třetí inscenaci se návštěvníci centra mohou těšit 11. května od 19 hodin.

Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha je oblíbený bavič, herec a moderátor. Hraje nejen v divadle, ale svou cestu si našel také k filmové a seriálové tvorbě. Velké popularity se dočkal zejména díky ztvárnění Tomiho Paciho v úspěšném sitcomu Comeback. Diváci ho mohou znát z televizních obrazovek také v roli moderátora, například ze soutěžního pořadu České televize Taxík či zábavné soutěžní show TV Nova Co na to Češi. Své bavičské dovednosti uplatnil ve stand up comedy pořadu televize HBO – Na stojáka a již brzy o svém umu přesvědčí také diváky v Centru Chodov.

Provozovatel

Centrum Chodov

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 11
Tel.:
+420 721 522 216
Email:
adela.vaverova@am...
GPS:
50,032069 14,490996
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 11 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Hodně štěstí pane Veliký

Velká Británie, 2022, 97 minut. Přístupné od 15 let.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Top Gun: Maverick

USA, 2022, 131 minut. Nevhodné do 12 let.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha