Úvod > Kalendář akcí > Dětský den v Lešanech 2020 - zrušeno

Dětský den v Lešanech 2020 - zrušeno

Kdy 26. září 2020 9:30 - 17:30 Akce pro děti
Již po deváté se uskuteční Dětský den ve Vojenském technickém muzeu Lešany. Tentokrát se koná v sobotu 26. září a pro děti je připraven bohatý soutěžní program, včetně ukázek moderní vojenské techniky. Vstup je pro všechny zdarma.

Lešanský areál otevře své brány o Dětském dni v sobotu okolo desáté a účastníci Dne budou moci začít plnit úkoly na několika stanovištích, kde budou připraveny nejrůznější soutěže sportovního a vědomostního charakteru či s vojenskou tematikou.

Vedle soutěží je pro návštěvníky připraven i další program – jedná se o dynamické i statické ukázky moderní vojenské techniky, o výcvik služebních psů atd. Pokud to počasí dovolí, jsou naplánovány i přelety vojenské letecké techniky.

Dětského dne se mohou účastnit všechny děti od předškolního věku až do 17 let, soutěžící jsou rozděleni do čtyř kategorií: předškoláci, školáci prvního stupně, školáci druhého stupně a kategorie do 17 let.

Konec soutěží bude okolo 14.30, teprve poté budou následovat jízdy vojenskou technikou pro ty, kteří získají potřebný počet bodů.

Celý popis
Naposledy změněno: 26. 8. 2020