!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svět knihy Praha 2021 - knižní veletrh a literární festival
Svět knihy Praha 2021 - knižní veletrh a literární festival
"> "> "> ">
10.6.
13.6.
+ Přidat foto
Výstavy

Svět knihy Praha 2021 - knižní veletrh a literární festival

Kdy 10. červen 2021 9:3013. červen 2021 19:00
Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha připravuje další ročník. Od 10. do 13. června opět přivítá příznivce literatury na výstavišti v Holešovicích, kde je seznámí s literární tvorbou řady zemí, nezapomíná ani na české autory.

Čestným hostem veletrhu Svět knihy Praha 2021 bude Francie.


Motto: Můj domov je v jazyce

O festivalu
Kromě koprodukčních programů ve spolupráci s čestným hostem připravuje společnost Svět knihy pořady v rámci dalších tematických okruhů, jimiž napomáhá aktivnímu zapojení partnerů, nakladatelů a relevantních organizací.

Návštěvnickou atraktivitu zvyšuje i doprovodný literární festival s mimořádným mezinárodním přesahem. Během čtyř dnů se máte možnost seznámit s kompletní českou knižní produkcí, zaměřující se především na beletrii. Každoročně se zde představí na 400 vystavovatelů z více než 30 zemí celého světa.

V rámci rozmanitých diskuzních fór a autorských čtení se budete moci seznámit se spisovateli a odborníky na literaturu, kteří svým vstřícným přístupem přispívají k oblíbenosti Světa knihy. Těšit se můžete i na odborné semináře, konference, setkání s autory, prezentace nakladatelských domů, oceňování tvůrčích počinů i edičních úspěchů. Inspiraci v jednotlivých literárních dílech nacházejí i divadelní tvůrci, kteří na výstavišti prezentují zajímavé ukázky svého umění. Domů si z návštěvy veletrhu odnesete jistě i velké množství propagačních materiálů či samotných knih, které lze často zakoupit s výraznou slevou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 3. 2021