Úvod > Kalendář akcí > Slovácké léto 2022
Slovácké léto 2022
"> Slovácké léto 2022
1.7.
10.7.
Přidat foto
Patnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu pro každého Slovácké léto se uskuteční od 1. do 10. července. Po dvou náročných letech se hlavní program vrátí do srdce Uherského Hradiště, na Masarykovo náměstí. Festival nabídne pestrý desetidenní program plný sportu, kultury a zábavy pro každého.
Po dvou náročných letech se hlavní hudební program opět přesune do srdce Uherského Hradiště na Masarykovo náměstí, a to v termínu 1.-10. července.

Kolejní nádvoří bude tradičně patřit prémiovému programu. Ten nabídne hned dvě představení rockové opery Jesus Christ Superstar v podání Slováckého divadla, oblíbený folklorní večer nebo stand-up comedy večer.

Festival nezapomíná ani na děti, pro které připravuje příměstský tábor a spoustu zábavy v parku u obchodní akademie. V rámci benefiční části Slováckého léta opět proběhne dražba exkluzivních sportovních fotografií, a výtěžek ze startovného turnaje MIX Amatér poputuje České olympijské nadaci. Návštěvníci i účastníci Slováckého léta budou mít opět možnost zapsat se do Českého národního registru dárců dřeně.
 

Ubytování a restaurace v okolí