Úvod > Kalendář akcí > Pražské pivní slavnosti a Americký Festival 2019 v Letňanech

Pražské pivní slavnosti a Americký Festival 2019 v Letňanech

Kdy 14. červen 2019 - 15. červen 2019 Gastronomické akce
Skvělé pivo, skvělé burgery a skvělá atmosféra! To vše a mnohem více na vás čeká na Pražských Pivních Slavnostech a Americkém Festivalu v PVA Expo Praha. Chybět nebude stylová živá hudba, soutěže, ochutnávky, zóna Oktoberfest nebo setkání s komiksovými superhrdiny.
Slavnosti piva u nás proběhnou 14. a 15. června 2019 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Zábava plná hudby, ochutnávek a soutěží bude připravena pro všechny. Kromě většího areálu se letos dočkáte i rozšíření o americkou zónu s vybranými specialitami. Program počítá s účastníky všech věkových kategorií stejně jako s milovníky piva, ciderů i pivních speciálů.

Co by byly pivní slavnosti bez masa, klobásek a domácích dobrot přímo od českých farmářů. Na výběru správného občerstvení jsem si dali záležet. Vaše mlsné jazýčky oblaží a hlad i chuť zaženou speciality z americké nebo mexické kuchyně.

K dobrému pití neodmyslitelně patří i zábava. Těšit se můžete na revivalové skupiny Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Elvise Presleyho, nebo koncert Elly. Nebudou chybět ani soutěže a stand-up komedy.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 6. 2019